Ankara’da Gerçek Künefe

Ankara’da Gerçek Künefe

Hayatının vazgeçilmez lezzetlerinden biri tatlı olanların, tatlı deyince de şerbeti olmazsa olmaz görenlerin ilk sırasında künefe yer almaktadır. ancak künefenin memleketi Hatay ve çevresidir ve de gerçek künefe tadını elde eltmek için Hatay`da yaşamayanların bşrkaç alternatife ihityacı vardr. İşte tam da bu nokta bizler, Asi Künefe olarak devreye giriyor ve Türkiye`nin pek çok ilinde olduğu gibi Ankara`da da sizlere gerçek künefe tadına ulaşmanız için imkan tanıyoruz. Gerçek künefe Ankara ilinde de tadabileceğiniz ve sürekliliği sağlayabilmeniz için, biçok restorana, otele, markete ve de özel ya da komu işletmelerine dağım yapmaktayız.

Ankara`da Gerçek Künefe

Gıda mühendislerimiz tarafından üretilmeden önce gıda testlerinden geçen kadayıflarımız, sizleresağlık koşullarına ve kalite standartlarına yüzde yüz uygun olarak üretilmektedir. Ürettiğimiz kadayıflarımızda önceliğimiz, Hatay Künefesi tadını olduğu gibi sizlere sunmaktır. Bu sayede, 40 yıllık deneyimimiz ile birlikte gerçek künefenin tescilini almış ve tesciili ürünlerimizi de sizlerin beğenisine sunmuş bulunmaktayız. Ankara`da yaşayp da gerçek künefe tadını bulmak isteyen herkes, 40 yıllık deneyimi ile Türkiye`nin pek çok iline ve de Ankara`da yaptığımız dağıtımlar sayesinde ulaştığımız tüm restoranlarda gerçek künefe Ankara tadını; Asi Künefe farkıyla bulabilirsiniz.

Hatay Künefesi Ankara`da

Kendi tesislerimizde ürettiğimiz Hatay`ın peyniri ve yine kendi tesislerimizde ürettiğimiz kadayıfla yapılan künefelerimiz sayesinde gerçek Hatay künefesini Ankara`ya kadar getirmiş bulunuyoruz. İçinde sıcacık bol peynirin olması ve çıtır kadayıfın üzerine bol antep fıstığının serpilerek servis edilmesi, müşteri memnuniyetinin bol malzemeden ve de kaliteli ürünlerden geçtiği bilinci ile sizlere sunulmaktadır.

Tescillenmiş markamızla hizmet verdiğimiz Türkiye`nin pek çok ilinde ve Ankara`da gerçek bir künefe tadı aradığınızda ilk yapacağınız iş, Asi Künefe markasını takip etmek olmalıdır. Hatay Künefesi için Hatay`a kadar gitmenize gerek kalmayacak ya da bilmediğiniz yerlerden, nasıl üretildiğine ve de içeriğinin nasl oluşturulduğundan emin olmadığınız künefelerin yerini, gıda testlerinden ve de kontrollerinden geçirilmiş ve de tescillenmiş Asi Künefe alacak. Gerçek künefe Ankara ilinde nasıl ulaşırım diyenler, tek yapmanız gereken ürünlerimizin bulunduğu yerleri takip etmek olacak.