Antakya’nın Değişmeyen Lezzeti Künefe

Antakya’nın Değişmeyen Lezzeti Künefe

Künefe, Hayat ili dahilinde bulunan Antakya ilçesinde ilk olarak yapılan ve daha sonra da Türkiye`nin diğer tüm şehirlerinde ünlenen bir tatlı olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkemizin yemek kültürünün ne kadar zengin ve lezzetli olduğunu gösteren tatlılardan biri olan bu künefe, diğer şehirlerde de en az Antakya`da olduğu kadar tüketilmekte ve bu bağlamda da sevilmektedir. Künefe Antakya içerisinde meşhur olan bir tatlı olmasının yanı sıra, günümüzde İstanbul ve bunun gibi şehirlerde de kendine önemli bir yer bulmuştur. Bu bağlamda diğer şehirler için son derece avantajlı ve kaliteli bir şekilde hizmet veren ve dağıtım yapan firmaların da kurulduğunu ve bu yönde bir hizmet sisteminin söz konusu olduğunu belirtebilir ve bu yönde de açıklamalar yapabiliriz.

Künefe Üretimi ve Markalar

Günümüzde künefe üretimini hazır yapan ya da sıfırdan yaparak servis eden marka sayısının son derece fazla olduğunu belirtebiliriz. Bu bağlamda söz konusu ürünün her zaman ve her mekanda aynı kalite ya da aynı lezzet oranı ile sunulmadığını da bu noktada eklememiz gerekmektedir. Künefe Antakya ve diğer tüm şehirlerin dağıtımını ve servisini yapan ASİ künefe markası, ülke kapsamında en çok tanınan ve sevilen künefe markası olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu marka kapsamında ulaşabileceğiniz birçok farklı özel ve ayrıcalıklı hizmet ile künefe ürününe en kaliteli şekilde ulaşabilir ve bu yol ile de hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Asi Hizmetleri ve Künefe Yapım Aşamaları

Söz konusu ürün, ASİ künefe kapsamında dondurulmuş bir şekilde üretilmekte ve bu şekilde dağıtımı yapılmaktadır. Yani son derece taze bir şekilde müşterilere ulaştırılan bu ürün, sıcak bir şekilde anında masalara servis edilebilmektedir. Künefe Antakya içerisinde bulunan servis mağazaları ya da bunun gibi mekanlar için ya da diğer şehirler içerisinde bulunan restaurantlar ve bunun gibi yerler için ASİ künefenin sürekli olarak üretim yaptığını belirtebiliriz. Kadayıf ya da diğer özel tatlı seçenekleri ile de künefe gibi dondurulmuş ürünlerden yararlanabileceğinizi ve bu yol ile de ASİ dağıtım ağından yararlanarak ürünlere sahip olabileceğinizi belirtebiliriz.