Antalya’da Gerçek Künefe

Antalya’da Gerçek Künefe

Ülkemizin yemek kültürü içinde tatlıların da çok ayrı bir yeri vardır. Özellikle güney bölgemizin en meşhur tatlılarından biri de Hatay Künefesi`dir. Ancak maalasef, her sektörde olduğu gibi gıda sektöründe de güdülen ticari kaygılar nedeniyle, gerçek künefe lezzetini bulmak bir hayli zor olmaktadır. Bizler, gıda sektöründeki bu ihtiyacı gidermek ve sizlerin de gerçek bir künefe tadına erişebilmenizi ve de müşterilerinize sunabilmenizi sağlamak amacıyla şimdi de Antalya`da hizmet vermekteyiz. Gerçek künefe Antalya ilinde de, 40 yıllık deneyimimiz, kaliteli üretimlerimiz ve gelişmiş dağıtım ağımız sayesinde, gerçek künefe severlerle buluşuyor.

Sizler de gerçek Hatay Künefesi`ni müşterilerinize sunmak, yemeklerden sonra ağızlarında unutulmayacak lzzetler bırakmak için; sektöründe kalitesini kanıtlamış ve Türkiye`nin pek çok iline hizmet veren firmamızdan dondurulmuş biçimde gönderilecek künefe hizmetimizden yararlanabilir, kalite standartlarına uygun olarak üretilen ve yüzde yüz doğal malzemeler ,le yapılan künefelerimizi müşterilerinize sunabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her şeyden öne alarak verdiğimiz hizmet sayesinde; şimdi de sizleri memnun etmek için; gerçek künefe Antalya ilinde hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Gerçek Künefe Şimdi de Antakya`da

Büyük işletmeli ya da diğer tüm otellerde, marketlerde, restoranlarda, kamusal ya da özel tesislerde;yaptığımız dağıtım sonucunda ürünlerimizi bulabilir; eşsiz ve de gerçek künefeyi müşterilerinize sunma avantajını bizlerle iletişime geçerek yakalayabilirsiniz. Marka olarak tescillenmiş firmamız; kalite ve profesyonel olarak hizmet verdiğimiz bu geniş ağa ya da bu büyük aileye sizleri de katarak günden güne büyük bir aile olmayı hedeflemekte ve bu sayede birçok kişinin gerçek künefeyle tanışmasını sağlamayı amaçlamaktadırç

Antakya`da Gerçek Künefe ile Buluşun

Gıda kontrollerinden geçirilerek ve insan sağlığının ilk sıraya alındığı üretim anlayışımız sayesinde, müşterilerimizden olumdu dönütler alarak, Türkiye`nin birçok ilinde hizmet vermey devam etmekteyiz. Sizler de, gerçek künefe Antalya ilinde tatmak için, dağıtımını yaptığımız yerleri takip edin, gerçek künefe farkını sizler de tadın ve gerçek künefe tadını tüm müşterilerinize sunma farkını Asi Künefe ile yaşayın. Bizlerin tescillenmiş markası, sizlerin sunacağı hizmetin farkı olsun.