Asi Bir Tat Asi Künefe!

Asi Bir Tat Asi Künefe!

40 yılın tecrübesiyle, Türkiye`nin her yerine, eşsiz Hatay Tatlısınız, Künefemizi gönderiyoruz. Dilerseniz fıstıklı, dilerseniz cevizli ikram edin. Müşterilerinize övünerek Hatay künefeniz olduğunu söyleyebilirsiniz. Tatlı menünüzde gurur duyacağınız bir lezzeti siz de elde edebilirsiniz. Sadece künefenizi yemek için size gelmek isteyebilirler. Evet, çünkü biz hakiki Hayat künefesi yapıyoruz ve bu künefeleri menülerinize kadar gönderebiliyoruz! Çıtır çıtır ve eşsiz Hatay künefelerimizi sizlere gerekli standartları yaratarak ulaştırıyoruz. Dondurulmuş künefelerimizden dilerseniz 60`lı dilerseniz de 100`lü paketler halinde temin edebiliyorsunuz.

Neden Hatay Künefesi?

Hatay künefenin resmi olarak da tescillenmiş anavatanı. Çünkü künefe Hatay`da doğdu ve dolayısıyla biz künefenin hazırlanmasındaki tüm püf noktalarını biliyoruz. Hatay künefesinin her malzemesi diğerlerinden ayrıdır. Bu Hatay künefesini diğerlerinden ayran ilk detaydır. Bunun haricinde oranlar da önemlidir. Biz künefeye kıvamını altın oranla verebiliyoruz yani kusursuz bir lezzet meydana getirebiliyoruz. Ve en son olarak da pişirme hususunda en doğruları biz bulduk! Mükemmel bir künefe için zamanlama çok önemli. Sizlere künefelerimizi gönderdiğimizde, pişirme usullerimiz hakkında bilgiler de gönderiyoruz. Böylelikle çıtır çıtır Hatay künefelerinizi afiyetle misafirlerinize ikram edebiliyorsunuz.

Künefe Her Peynirden Olmaz!

Künefenin içindeki peynir mutlaka Hayat peyniri olmalı. Yani çiğ sütten yapılmış ve taze özel bir künefe peyniri kullanılmalı künefede. Bu peynir hem az uzamalı yerken hem de yağını damağa bırakmalı en lezzetlisinde. Üstelik peynir künefenin içinde bir yerlere saklanmamalı. Dolu dolu gelmeli ağzınıza ve şerbetin balını oranlamalı. İyi bir künefeye asla doyum olmaz. Ne peynir tadını kaçırır ne de şerbetin şekeri yiyeni bayıltır. İkisi arasındaki oranda yatar künefenin mükemmelliği. Biz mükemmeli bulduk ve künefe satışı yapmaya karar verdik!

İstanbul künefe yesin istiyoruz! Ve İzmir ve Ankara ve Edirne! Türkiye`nin tüm illerine, künefe göndermek, bu dayanılmaz Antakya mutfağının taçlı lezzetini tüm sevenlerine ulaştırmak istiyoruz. Bunun için bizi aramanız ve istediğiniz miktarda bize künefe siparişi vermeniz yeterli. Künefe, Asi künefeden alınır! Bizi kime sorsanız gösterirler! Çünkü Türkiye`nin en ünlü mutfaklarımızda, bizim adımızı görebilirsiniz!