Asi Künefe’den Hatay Künefesini Deneyin ve Lezzeti Tecrübeleyin

Asi Künefe’den Hatay Künefesini Deneyin ve Lezzeti Tecrübeleyin

El emeği olan yöresel lezzetler, tüm ülkemizdeki insanlarımız için ayrıca bir öneme sahiptir. Lezzetin her açıdan yakalanması ve damak tadımızın güzel hisleri yaşaması, birçok tatlı ile mümkündür. Asi Künefe ise, Hatay`a özgü olarak kabul edilen ve tescillenmiş olan künefe tatlısını, Türkiye`de her bir ile gönderir. Yöresel olan bu lezzetin en iyi şekilde tadılmasına olanak vermektedir.

Künefe satışı ve aynı zamanda kadayıf satışları, Asi Künefe tarafından belirli bir hizmet ile kalite politikaları çerçevesinde gerçekleştirilir. Şirketin sahip olduğu HACCP belgesi yani, Gıda Güvenliği Yönetim Sistem Belgesinden, ISO 9001 belgesine, Marka ve Sanayi Tescil Belgelerine kadar almış olduğu yasal etkenleri bulunur. Böylece tüm Türkiye`de olan satış ve dağıtım ağını, kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştiriyor.

Hatay Künefesi Lezzetini Denemeyen Kalmasın

Dondurulmuş olan Hatay Künefesi, tazeliğin bozulması, lezzetin kaçması ya da künefenin kuru ve buruk bir tadı olması şeklinde değildir. 40 yıllık tecrübe bugün dondurulmuş künefe`nin Asi Künefe tarafından hassasiyetle inşa edildiğini görebiliyoruz. Yapılan bu özel çalışma ile bir künefenin aslında nasıl bir deneyim ile tüketilebileceğini ve bozulmadan korunabildiğini de aktarıyor.

Tüm kullanılan malzemeler, saf, kaliteli bir içerik ile yapılmaktadır. Ucuz imalat düşüncesi ile kalitesiz bir formülün uygulanmadığı da rahatlıkla söylenebilir. Bu yüzden sizlere Antakya`nın Seçkin İkramı olarak Asi Künefe, kendi tesislerinde bir üretimi, gıda mühendislerinin sürekli yapılan denetimleri eşliğinde gerçekleştirmektedir. Gıdaya verilen sağlık ölçütleri böylece künefe ve kadayıf tatlısı üretiminde Asi Künefe`nin çalışmaları ile hiç durmadan sağlanıyor.

Tatlıların Paketlenmesi ve Sipariş

Tatlılar üretildikten sonra, çok özel bir çalışma ile lezzetini bozmayacak bir şekilde dondurulur. Dondurulan künefelerin, tazeliği, kalitesi, lezzeti bozulmadan sağlanır. Tek porsiyon olacak bir paketleme aşamasının ardından, özel muhafazalı bir dondurucu dolap içerisinde 60`lı ya da 100`erli paketler halinde yerleştirilir.

Isı döngüsü -18 derece olarak ayarlanır. Böylece aracın içerisinde de ulaştırılmak istenen noktaya, künefenin mevcut ısı döngüsü korunarak ulaştırılmaktadır. İstanbul künefe için ya da diğer bölgelerdeki künefe lezzeti için http://www.asikunefeleri.com/index.html adresi üzerinden siparişler verebilir ve diğer tüm merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.