Asi Künefe, Canınızın çektiği Künefe!

Asi Künefe, Canınızın çektiği Künefe!

Asi künefe olarak 40 yıldır Hatay künefesi yapıyoruz. Bu işte ustalığımızı kanıtladık. Tescilli Hatay künefe lezzetini, sizlere gerekli olan tüm belgelerimizle sunabiliyoruz. Bunun için malzemelerimiz kesinlikle birinci sınıf. Hatay peynirimiz ise çiğ sütten ve taze olarak yapılıyor. Künefe için lezzet oranlarına dikkat ediyoruz ve standartlarımızda belirtmiş olduğumuz ölçülerde kullanıyoruz. Künefemizin içinde ne var siz biliyorsunuz.

Müşterilerinizden soran olursa da sizlere künefelerimizle birlikte göndermiş olduğumuz gerekli belgeleri müşterilerinize de gösterebiliyorsunuz. Biz birinci sınıf bir üretim ve sevkiyatla sizlere gerçek Hatay künefelerini ulaştırabiliyoruz. Siz bizi arıyorsunuz ve sonra bizim daimi müşterimiz oluyorsunuz. Çünkü künefelerimizden yiyen müşterilerimiz size övgü dolu cümleler kuruyorlar. Onlar gerçek Hatay künefesinin tadını biliyorlar!

Dondurulmuş Künefelerimiz Her Yerde!

İstanbul künefe için çok çalıştığımız şehirlerin başında geliyor. En ünlü otel ve restaurantta bizim künefelerimizi yemiş oluyorsunuz. Müşteri portföyümüz çok geniş. Memnuniyetle büyüyor ve ilerliyoruz. Memnuniyetiniz bizi daha çok lezzetlendiriyor ve şevklendiriyor. Siz sipariş verdiğiniz takdirde, 60`lı ya da 100`lü künefe paketleriniz dondurulmuş olarak size doğru yola çıkıyor. Soğutucu içinde gelecek olan künefeleriniz asla bozulmuyor çünkü çözülmüyor. Size ulaşan dondurulmuş künefelerinizi hemen derin dondurucunuza koyuyorsunuz. İşlem böylece tamamlanmış oluyor.

Dondurulmuş Olması Künefenin Tadını Bozmuyor!

Künefe satışında en çok bu soruyla karşılaşıyoruz. Dondurulmuş künefelerde tat değişikliği testlerini yapıyoruz ve testlerimiz gösteriyor ki donmuş ve donmamış künefe arasında hiçbir gark yok. Çünkü bu işlemi olması gerektiği standartlarda yapıyoruz. Önce künefelerimizi şokluyoruz ardından da bu harika lezzetler donuyorlar. Tamamen kuru olarak şoklanmaları çok önemli. Bu sayede kesinlikle tatlı içinde buzlanma ve buna bağlı olarak da sulanma yaşanmıyor. Dolayısıyla da künefelerinizde bir tat değişikliği olmuyor.

Dolaplarımızda sadece künefe var ve düzenli olarak temizlikleri uygun şekillerde yapılıyor. Bu sayede de kesinlikle künefelerin dolap kokusu alması mümkün değil. Ambalaj koşullarımız da dışarıdan bir kava ya da koku girişini mümkün kılmıyor. Ambalajlarımız da birinci sınıf üründen ve gıdayla temasında hiçbir mahsur bulunmuyor. Biz dünya standartlarında bir üretim yapıyoruz. Deneyin ve bizi lütfen doğrulayın. Teşekkürler.