Asi Künefe, Tadı Damağınızda Kalır

Asi Künefe, Tadı Damağınızda Kalır

Her şeyiniz var ama künefeyi bir türlü tutturamıyor musunuz? Bunun için ustalar ı değiştiriyorsunuz? Kebapçısınız ve künefe yapmadan olmuyor değil mi? Peki siz hiç bizi denediniz mi? Evet biz künefe satışı yapıyoruz üstelik bunu kargoyla sizlere ulaştırabiliyoruz. Aradığınız lezzeti sizler için biz hazırlıyoruz. Meşhur Hatay künefesi yapmak bizim işimiz diye sektörde tam 40 yılımız geçti. Müşterileri olanlar uzun zamandır bizim müşterimiz.

Bu zincir içinde bizler de si künefe olarak önemli bir yer alıyoruz. Gerçek Hatay künefesini en doğru şekilde imal ediyoruz ve size en sağlıklı standartlarda ulaştırıyoruz. Denemesi tek sipariş. Sonrasında kaç siparişiniz olursa olsun biz size her zaman yardımcı oluyoruz. Tatlı yapıyoruz, tatlı yiyoruz ve tatlı konuşuyoruz. Hayat künefe tatlılar arasında tacını başından indirmeyen bir lezzet. Onu herkes seviyor.

Bizi Arayın Size Künefe Gönderelim!

Künefe satışımız 2 farklı pakette oluyor. Biri 60`lı diğeri 100`lü paketimizle sizlere künefelerinizi dünya standartlarında ulaştırıyoruz. Künefelerimizi kargodan alır almaz lütfen mutfağınızdaki derin dondurucunuza koyunuz. Çünkü dondurulmuş künefelerimizin dışarıda kalmamaları gerekiyor. Biz künefeleri imalat sonrası şoklayarak ambalajlıyor ve donduruyoruz.

Künefelerin lezzetini koruyabilmeleri için sadece pişerken sıcaklık görmeleri gerekiyor. Tadı o an yapılmışçasına künefe kalan Hatay künefelerimizi herkesin seveceğine garanti veriyoruz. Referanslarımız da bu garantinin resmi halleridir. Tüm Türkiye`de bilinen birçok ünlü lezzet ve konaklama noktasına künefelerimizi uzun yıllardır gönderiyoruz ve de göndermeye devam ediyoruz.

Olduğunuz Yer Fark Etmez!

İstanbul künefe için çok çalıştığımız bir şehir. Ama siz Bursa`da ya da Ayvalıkta olabilirsiniz. İstediğiniz yerde olun size sadece bir kargo mesafesinde kalıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz ölçüde sizi tercih edecek müşterileri biz size garanti ediyoruz. Tadımızdan eminiz. Gerçek Hatay peynirli künefeleriniz çıtır çıtır pişmeyi bekliyor. Üzerlerine isteğe göre fıstık ya da ceviz koyabilirsiniz. Kaymak severlere özel kaymaklı künefeler de ikram edilebilir. Bazı yerlerde künefeye tahin de dökülmeye başlandır. Tahin de künefemize çok yakışıyor. Müşterinizin tercihine göre künefelerimizi ikram ediyorsunuz, beğeniliyorsunuz, beğeniliyoruz! Beğenilmek hiç bu kadar tatlı olmadı diyeceksiniz!