Asi Künefe çıtır çıtır Ve çok Tatlı!

Asi Künefe çıtır çıtır Ve çok Tatlı!

Künefe satışımız başlamıştır. Sektörde 40. yılımızı kutluyorken, bu kadarlık bir tecrübeyle dünyalar kadar tatlı bir Hatay lezzetiniz sizlere ulaştırmak için gerekli olan her standardı yerine getirdik! Tüm belgelerimiz hazır! İsterseniz 7 yıldızlı bir otelde isterseniz dünyanın en ünlü organizasyonunda, isterseniz en şık ve önemli resepsiyonda ünlü Hatay künefelerimizden konuklarınıza ikram edebilirsiniz! İçiniz rahat olarak, en önemli menülerinize Hatay künefelerimizden de ilave edebilirsiniz. Türkiye künefeyi seviyor! Bu harika kıvamı her yere yemek istiyor. Özellikle de kebabın arkasından bir de o kıvamlı künefe gelsin diye herkes bekliyor. Peki ya sizde künefe var mı?

Künefe Ustalığı Başka İş!

Müşterilerinize künefe verebilmeniz için gerçek anlamda bir künefe ustasına ihtiyacınız vardır. Aksi halde o künefeyi menüye hiç koymamanızı tavsiye ederiz. Neden? Çünkü güzel bir yemek tatlıyla taçlanır. Ve her şeyde olduğu gibi yemekte de en son tadı akılda kalır. Her şeyin mükemmel olduğu bir masada fiyasko bir künefe, mekânınızın gerektiği başarıda hatırlanmasını engelleyecektir. Bu yüzden eğer çok başarılı bir künefe ustanız yoksa ya da hala bize sipariş verip de künefe almadıysanız, lütfen menünüze künefe koymayın.

Çünkü künefe ustalık gerektiren bir lezzettir. Saygındır, özeldir ve herkes iyi bir künefenin nasıl olduğunu bir şekilde bilir. İstanbul künefe kültürü gelişmiş şehirlerden biridir. Biz İstanbul ve Türkiye`nin her yerine bu eşsiz tadı gönderebiliyoruz! Hatay künefelerimizden yiyenler kendilerini Hatay`da hissedebiliyorlar. Bunun için yapmanız gereken şey sadece tercihte bulunmak. 60`lı paket mi istersiniz yoksa 100`lü paket? Bizi deneyin. İddiamızın haklı gururunu müşterilerinizin gülümsemesinde görün. Sonrasında biz size her istediğinizde künefelerinizi ulaştıracağız.

Taşıma Standartlarımızdan Emin Olun!

Siparişleriniz size dondurulmuş olarak gelecek. Kargolamada da dondurulmuş gıda standartlarında seçeneklerini seçeceğiz. Böylelikle size künefeleriniz, dolaptan hiç çıkmadan ulaşacak. Size ulaşan dondurulmuş künefelerinizi hemen buzluğunuza koyacaksınız. Böylelikle künefeleriniz sağlıklı bir şekilde mutfağınızda siparişleri beklemeye başlayacak. Pişirme standartlarımıza göre pişirdiğiniz takdirde, künefelerinizi herkes çok beğenecek. Fıstıkla ya da cevizle ikram edeceğiniz Asi Künefe markalı Hatay künefelerinizi, yiyen bir daha size gelmek isteyecek!