Asi Künefe Dünyaya Açılıyor

Asi Künefe Dünyaya Açılıyor

Genellikle Hatay`a özgü olarak bilinen ancak yurdun diğer bölgelerinde de geleneksel tatlı olarak yapılan künefe herkes tarafından beğenilir. Günümüzde ise sadece ülkemizde değil, aynı zamanda yurt dışından da aranılan lezzet haline gelen Hatay Künefe için yoğun bir şekilde talep vardır. Deneyimli bir marka haline gelen ve kaliteden ödün vermeyen Asi Künefe, yurt dışındaki pazarda da payını arttırmayı başarmıştır. Temizlik kurallarına oldukça önem vermesi ve kalitesinin sertifikalarla belgelenmesi sonucunda, her geçen gün künefe üretiminde başarılara imza atan bir marka haline gelmiştir. Dondurulmuş Künefe yapımında hiçbir şekilde katkı maddesi kullanılmaz ve insan sağlığına aykırı bir üretim yapılmaz. Yapımı oldukça pratik olan ve pişirildiği anda ilk günkü lezzetini koruyan künefeler ülkemizde de çok tercih edilir. Özellikle restaurant ve otellerde kullanılan künefeyi evlerde misafire ikram etmek içinde satın alabilirsiniz.

Hazır Künefe Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günümüzde Künefe Satışı gerçekleştiren birçok bakkal, market ya da e ticaret firması bulunur ve tüketiciler karar vermekte oldukça zorluk yaşar. Bunun sebebi ise satın alınan ürünün sağlık açısından uygun olup olmadığı hakkında bilinmezlik yaşanmasıdır. Dondurulmuş ürün pazarında kendisini kanıtlamış ve başarılarını sertifikalarla belgelemiş Asi Künefe markası ile, sevdiklerinize güvenle künefeyi sunabilirsiniz. Dondurulmuş künefelerde hiçbir şekilde katkı maddesi bulunmaz ve insan sağlığına tamamen uygundur. Bunun dışında ise satın almayı düşündüğünüz ürünlerin mutlaka ambalajının sağlam olması gereklidir.

Hazır Küfenin Saklanma Koşulları ve Süresi

Geleneksel bir tatlı olan ve sıcak olarak servis edilen künefeleri artık canınız istediği anda yiyebilirsiniz. Dondurulmuş olan tüketicilere sunulan hazır künefeleri yaklaşık altı ay kadar buzluklarınızda saklayabilirsiniz. Bunun sebebi ise soğuk hava ortamında organizmaların ürememesinden kaynaklanır ve içeriğinde herhangi bir korucuyu madde bulunmaz. İstanbulKünefe seçenekleri arasında yer alan cevizli ya da Antep fıstıklı çeşitlerinden istediğinizi satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra satın aldığınız andan itibaren üç gün içinde buzluğa koymanıza gerek kalmadan da tüketebilirsiniz. Hazırlanma süreside oldukça kısa ve pratik olan künefelerin sunumu da önemlidir.