Asi Künefe Hatay’ın Lezzetini Tüm Türkiye’ye Ulaştırıyor?

Asi Künefe Hatay’ın Lezzetini Tüm Türkiye’ye Ulaştırıyor?

Künefe ve kadayıf lezzetleri ayrıca bir damak zevkine hitap etmektedir. Asi Künefe ise büyük bir şirket olarak, künefeleri üretimini yapmakta ve Hatay`a özgü kabul edilen ve tescillenen bu tatlıyı, ülkemizin her bir yerine ulaştırmaktadır. Pek çok dağıtım ağı üzerinden anlaşmalı olduğu çeşitli alışveriş zincirleri üzerinden ürünlerini tüketicilere başarılı bir şekilde ulaştırıyor. Tabi tüm bunlar için yapılan arka plan çalışmaları, künefenin aslında nasıl bir lezzet deneyimine sahip olduğunu pek çok açıdan göstermektedir.

Künefe`de lezzet ve aynı zamanda sağlıklı bir sistem ile üretilmesi, ayrıca önemli olan bir husustur. Bu konuda Asi Künefe (Asi: Antakya`nın Seçkin İkramı), üretimlerde, en iyi üretim koşullarını, mühendislerin kontrolü bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Ayrıca Asi Künefe çalışanlarının özel giysiler ile çalışması, künefe üretiminde kullanılan malzemelerin tazeliği konusunda tüm atılımların atılması, bir tatlının içeriğinde tüm özel etkenleri gösteriyor. Tabi sadece künefe değil, fıstıklı ve cevizli kadayıf tatlıları da Asi Künefe`nin bünyesinde, kaliteli bir şekilde çıkıyor.

Asi Künefe, Tatlılarını Türkiye`deki Müşterilerine Nasıl Ulaştırıyor?

Üretim aşamasının ardından izlenen bazı yollar, dağıtım aşamasını oluşturmaktadır. Dağıtım alanında künefenin tazeliğini koruması için dondurulmuş künefe olarak, Türkiye`nin her bir alanına bir dağıtım gerçekleştiriliyor.

Dağıtımın sorunsuz olması ve künefenin ilk günkü tazeliğinde kalabilmesi içinde -18 derecelik sabit bir soğuklukta, künefeler adreslerine ulaştırılmaktadır. Bugün birçok oteller, pansiyon alanları, birçok zincir marketler, restoranlar ya da özel tesislere kadar Asi Künefe`nin tatlılarını görebilmeniz mümkündür.

Bu markanın duyulmasındaki temel sebep, künefeyi ve kadayıfları hak ettiği gibi hazırlaması ve kalitesini bozmadan tüketicilere ulaştırılmasını kapsıyor. Böylece Hatay künefesi, tüm Türkiye`de yerinde bu lezzeti deneyimi her zaman sağlamayanlara, damak tatlarına hoş bir tadımlığı alabilmelerine aracı olmaktadır.

Üretim Safhasında Asi Künefe Çalışmaları

İstanbul künefe satışlarına ya da diğer illere kadar çalışmalar, Asi Künefe tarafından yapılıyor. Tabi burada özel üretim ile birlikte 40 yıllık gelen bir tecrübe de, tatlıların neden özel bir lezzete sahip olduğunu göstermektedir. Künefe satışının kapsamlı bir yapıda gerçekleştiren Asi Künefe, bu tecrübesinde, en iyi üretimleri gerçekleştiğini videolar ile de tüketicilerine ulaştırmaktadır. Eğer http://www.asikunefeleri.com/index.html adresine girerseniz, sizde yapılış safhasını kendiniz izleyebilirsiniz.