Asi Künefe Her Yerde

Asi Künefe Her Yerde

Mükemmelliğe ulaşmak zahmetli ve oldukça çaba gerektiren bir uğraştır. Samimiyeti yitirmemek, içtenliği kaybetmemek, dürüstlükten ödün vermemek başlıca ilkelerimiz arasında olmalıdır. İşimize bu adımlarla başlarsak, sağlam bir şekilde ayakta durmamız oldukça mümkündür. İnandığımız doğrultularda yürümek, değerli konuklarımız için de vazgeçilmez bir bütünü kapsamaktadır. Bu doğrultular gereği hedefinizi belirlersiniz, iş hayatınızda da özel hayatınızda da tökezleme yaşamazsınız. Yanlışa asla yer vermediğimizi belirtmek isteriz. Yıllarımızı verdiğimiz üretimlerimizde böylesi konuları önemsediğimiz için dün varsak bugün de varız ve yarın da olmaya devam edeceğiz. Bundan şüpheniz olmasın. Siz de bu inançla yürürseniz, müşterilerinizin sizin hakkınızda güven sorunu yaşanmayacaktır. Çünkü müşterilerimiz her zaman iyiyi ve kötüyü ayırt etmekte, iyinin yanından ayrılmamaktadır. Biz de her zaman bunun peşinde olacağımızın sözünü vermekteyiz.

Künefenin Lezzeti

Künefe; kadayıf, şerbet, fıstık ve tuzsuz peynirin birleşiminden oluşur ve sıcak yenir. Künefenin çıkış noktası Hatay künefeleridir. Önce ki dönemlerde olanı olduğu yerde yemek gerekiyordu. Ve künefeyi bulmak ya da aynı lezzeti yakalamak mümkün değildi. Biz 40 yılı aşan süredir bu işte olduğumuz için usta ellerle çalışmalarımızı her zaman özenle sürdürmekteyiz. Hatay`dan başlayıp dağılan künefeler İstanbul künefe olarak da karşımıza çıkmaya başlamıştır. Fakat herkes aynı ayarı tutturamamış eskiye özlem duymuştur. Künefe yapımı önemli bir süreçtir. Kadayıfın iyi kızarması gereklidir fakat yanmasına fırsat verilmemelidir. Peyniri tadında konmalıdır aza ya da fazlaya kaçmamalıdır. Şerbetinin kıvamı iyi ayarlanmalı ve koyma miktarı iyi seçilmelidir. Biz usta eller ile çalıştığımız için bu konularda birinciliği konuşturuyoruz. Bu yüzden künefenin satışı bizim kalitemiz ile gerçekleşmektedir.

Bir Tutam Aşk

Gıdalarımızı katkı maddesinden uzak üretiyoruz. Bunun yanında da gıda mühendisleri kontrolünde kadayıfımızı ve peynirimizi kendi tesislerimizde üretmekteyiz. Sağlıklı ve temiz ortamlarda çalıştığımız için, bizi tercih etmeniz her açıdan faydalıdır. Gerçek künefeyi dondurulmuş şekilde de tüketebilirsiniz. Ev de, iş yerinizde, misafirliğe giderken her yerde künefelerinizi alabilirsiniz. Hazırlanışının çok kolay olması nedeni ile her zaman tatlı sıralamasında önemli bir yere sahiptir. Bu aşk ile oluşturulan tadı tatmalısınız!