Asi Künefe-i Aşk

Asi Künefe-i Aşk

Uzun yılları aşan tecrübemiz ve kalitemiz ile siz değerli konuklarımız içinenfes gıdalarımızı sunmaktan kendimizi kısıtlamıyoruz. Meşhur Hatay künefesi herkesin tercih edebileceği bir tatlıdır.Ustalıklaçalıştığımız 40 yıllık sürecimizde her şey sizlerin memnuniyeti içindir. Ağzınıza layık tatlar bırakmak için biz buradayız, her zaman da olmaya devam edeceğiz. Dürüstlüğü ön planda tuttuğumuz üretimlerimizde hem gözünüze hem de gönlünüze layık olmak için üst düzeyde çalışmaktayız. İstanbul künefesini çok seveceksiniz ve Hatay`da ki lezzeti yakalayacaksınız. Gıda mühendislerinin onayı ile ürettiğimiz ürünleri keyifle ve güvenerek tüketebilirsiniz.

Görüp de Alamadığınız Anlarda

Düşünün ki bir gün evdesiniz. Ne yapsam diye düşünüyorsunuz fakat yapacak da pek bir şey bulamıyorsunuz. Hava çok güzel ama birlikte eğlenebileceğiniz arkadaşlarınızın da işi varmış. En iyisi evde oturmak ve televizyon izlemek diyorsunuz. Fakat ne göresiniz! Bir sürü yiyecek reklamı. Toksunuz ama canınız tatlı çekiyor. Dışarı çıkıp hazırlanmak da gelmiyor içinizden. Sıradaki ise künefe reklamı. İşte tam oldu! Gönlünüzüfeth eden bir reklam. Künefe yemek istiyorsunuz fakat giyinip evden çıkasınız gelmiyor. E arkadaş da bulamadınız. Napayım derken bir reklam daha geliyor ve bam! Dondurulmuş künefe olduğunun haberini alıyorsunuz. İşte böyle güzel bir habere ihtiyacınız vardı. Zaten annem almıştır deyip dolabı açmanız yeterli. Hazırlama aşaması zaten kısacık bir süreç. Künefeyi buzluktan çıkart, yağlı tarafını tavaya koy, kızarınca diğer tarafını çevir, bir yandan da şerbetini hazırla. Künefe pişince tabağına yerleştir ve üzerine şerbeti dök. İşte oldu! Evde durmanıza değdi değil mi? Şimdi de afiyet ile yiyebileceğiniz bir künefeye kavuştunuz.

Tatlı mı Tatlı

Bu mesleği iyi ki seçmişiz ve yıllardır sürdürmüşüz diyoruz. Çünkü siz değerli müşterilerimiz için en iyisi ne ise onun için çabaladık ve birinci sıraya geldik. Diğer tatlılar çoğunlukla kolaylıkla evde yapılabilir tarzdadır. Fakat künefe ustalık gerektirir. Biz profesyonel ustalarımızın ellerinden çıkan o lezzetli tatları sizlere görsel şölen şeklinde sunmaktayız. Sizin bizlere geri dönüşleriniz ve memnuniyetinizi bildirmeniz bizim için önemli bir adımdır. Bu tatlı başka bir tatlı!