Asi Künefe İle En Güzel Künefelerin Tadına Varın

Asi Künefe İle En Güzel Künefelerin Tadına Varın

Türk mutfağı oldukça zengindir. Tatlılar konusunda da birçok alternatif vardır. İnsanlarımızın vazgeçemediği tatların başında da künefe ve kadayıf gelmektedir. Türkiye`nin güney bölgelerine özgü olan bu geleneksel tatlılar, Asi künefe farkı ile artık evlerinize kadar gelmektedir. Hatay künefe, en güzel ve en sağlıklı şekilde Hatay`da üretilmektedir. Buradaki ustalar, kendilerine babalarından kalan bu yadigârı yaşatmak için en güzel künefeleri yapmaktadır. Asi künefe sayesinde de bu tadı tüm Türkiye`ye yaymaktadırlar.

Asi Künefe Ürünleri Nelerdir?

Firmanın en önemli ürünü doğal olarak künefedir. Bu sektöre yenilik getiren şirket dondurulmuş künefe ile adından söz ettirmeye başlamıştır. Özellikle künefe dükkânlarının olmadığı yerlerde yaşayan ya da Asi künefenin tadına doya doya varmak isteyenler için böyle bir satış stratejisi belirlenmiştir. Böylelikle künefe satışı da daha kolay bir hale gelmektedir. Künefelerin tadında herhangi bir değişiklik söz konusu değildir. Firmanın dükkanlarında sattığı künefeler ile aynıdır. Tek fark ise pişirilmemiş ve şerbetinin dökülmemiş olmasıdır. Ayrıca kadayıf çeşitleri de mevcuttur. Antep fıstıklı ve cevizli kadayıf siparişi verebilirsiniz. Özel ambalajlarda yer alan ürünler, tek porsiyondur. Soğutucularda muhafaza edilen ürünler, ülkenin her tarafına gönderilmektedir.

Asi Künefe Nasıl Bir Firmadır?

İstanbul künefe ihtiyacı doğrultusunda burada büyük bir şube açan firma, tam 40 senelik bir tecrübeye sahiptir. Bu noktada da büyük beğeni toplamaktadır. Şirket, Antakya`da faaliyetlerine başlamıştır. Zamanla lezzetli künefe ve kadayıf ürettiği için büyümüştür. Şu an için Türkiye`nin her yerine servis yapmaktadır. Gerek künefe gerekse de kadayıf yaparken tüm hijyen koşullarını sağlayan firma birçok kalite belgesini de hak etmiştir. Özel ve son sistem teknolojinin kullanıldığı tesisler ile göz kamaştırmaktadır. Gıda mühendislerinin üretimin her aşamasında yer aldığı da bilinmektedir. Böylelikle sağlık ve hijyen konusunda tüm koşullar sağlanmış olmaktadır. Firmanın resmi web sitesi adresi ise http://www.asikunefeleri.com/index.html olarak belirlenmiştir. Ayrıca sürekli ulaşabileceğiniz bir firma telefonu da mevcuttur. Bu web sitesine giriş yaparak ya da telefonla arayarak künefe ve kadayıf siparişi verebilirsiniz. Bu işlem oldukça kısa sürmektedir.