ASİ Künefe Kalitesi

ASİ Künefe Kalitesi

Hatay künefesi kalitesi ile gözde olan tatlımız usta ellerde titizlikle sizlere hizmet vermektedir. Anadolu`dan gelen lezzeti hiç bozmadan üzerine daha çok katarak ağzınıza layık bir kıvama getirmekteyiz. Şerbetinin hafifliğini tadınca daha önce yediğiniz tatlıları unutacaksınız. Çıtır kadayıfı yemede yanında yat kıvamında... Uzayan peyniri görsel şölenin ta kendisi! Peki ya sen nerdesin?

Künefenin Gözdesi

Uzun yıllardır bu iş içinde olduğumuz için bilmekteyiz ki; bizden önce pek çok Hatay künefesi altında künefemsi bir tatlı denemişsinizdir. Künefe; kadayıfı ile, peyniri ile, şerbeti ile, fıstığı ile ustalık gerektiren bir tatlıdır. Bunların yanında dürüstlük, kalite, temizlik, lezzet peşin sıra gelir. Bunların hepsini iş politikamızda barındırdığımız için bizim seçmeniz doğru bir karar olacaktır. Bir ülkeden gelen arkadaşınızı eminiz ki ne istiyorsa en iyi yapan yere götürmeyi tercih edeceksinizdir. Çünkü geldiği yere geri döndüğünde Türkiye hakkında herkese görüşlerini belirtecektir.

Özellikle de Türk mutfağı hakkında. Sorun şu ki; gittiğiniz künefeciler de sizin istediğiniz lezzeti arkadaşınıza tattıramayacaksınız. Bu nedenle onun övgü ile bahsedeceğini bir künefe olmayacaktır belkide... Bu nedenle sizleri adresimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Yöresel lezzetimizi tatmanızı isteriz. Ve arkadaşınızın bir ömür bu tatlıdan bahsetmesini ve her geldiğinde size bizi götürmesini isteyeceğinin teminatını veririz. Türkiye içinde meşhur olan tatlımızı dünyaya duyurmak hepimizi sevindirecektir. Bizim tadımızın dünyaya açılacağından emin olabilirsiniz. ASİ künefemiz sayesinde bir çok yerde adımızın hoşça anılacağını biliriz. Bizi biz yapan en önemli etken ise; işimizi gıda mühendisleri kontrolünde yapmamızdır. Çıkın çıkın gelin...

Yemek Sonrası Bi Tatlı?

Yemeğimizi yedik çayımızı içtik peki ya tatlıya yer yok mu? Menüde bu tatlıyı gördün ve gözlerin birden büyümeye mi başladı? O zaman sende tam bir künefe hayranısın! Yalnız künefe her yerde yenmez, her tarafta aynı tat alınmaz. Bu neden ile ASİ künefelerimiz tam da ağzınıza layık üretildi. Kalite asla tesadüf değildir ve usta ellerle yapılan künefeler tüketilmeye her vakitte hazırdır. Katkı maddesi içermemesi sizin için en güzel özelliğidir.