Asi Künefe Kalitesi ile Kadayıf Ve Künefenin Tadına Varın

Asi Künefe Kalitesi ile Kadayıf Ve Künefenin Tadına Varın

Türk mutfağı oldukça zengindir ve içinde değişiklik tatlar barındırmaktadır. Bunlardan birisi de Hatay künefe olarak bilinen enfes bir tattır. Yüzlerce yıldan beri aralıksız bir şekilde yaşatılan künefe kültürü, normalde Doğu Akdeniz bölgesine özgüdür. Ancak bu enfes tadın anavatanı Hatay`dır. Tel kadayıf arasına, özel bir Hatay peyniri koyularak yapılan bu lezzet, Asi Künefe farkı ile ülkemizin her yerine ulaşmaktadır.

Asi Künefe Ürünleri Nelerdir?

Dondurulmuş künefe firmanın en önemli ürünü olarak dikkat çekmektedir. Türkiye`nin farklı noktalarında yaşayıp, Asi künefenin tadını bilenler için üretilen bu ürün, son derece lezzetlidir. Hataylı ustalar tarafından hazırlanan ürün, pişirilmemektedir. Pişirme aşaması müşteriye bırakılmıştır. Yapımı tamamlanan künefeler, derin dondurucular içerisinde saklanmaktadır. Özel bir ambalaja konulan künefe, tek kişi için üretilmiştir. Yani her paket bir porsiyondur. Çoklu alım için ise 60 ve 100 olmak üzere iki farklı koli tercihi yer almaktadır. Böylelikle toplu satış da yapılabilmektedir. Künefe siparişi veren kişi, özel ambalajından çıkardığı ürünü pişirdikten sonra, üzerine şerbet dökmelidir. Sonrasında ürün yemeye hazır hale gelecektir. Bunun yanı sıra kadayıf çeşitleri de mevcuttur. İki farklı alternatif, tatlı severleri beklemektedir. Hem Antep fıstıklı hem de cevizli kadayıf tercihleri ile ağzınızı tatlandırabilirsiniz.

Asi Künefe Nasıl Bir Firmadır?

Asi künefe İstanbul künefe ihtiyacını başarılı bir şekilde karşılamaktadır. Çünkü firmanın merkez şubesi burada yer almaktadır. Bu şube içerisinde künefe ve kadayıf satışı devam etmektedir. Bir Antakya firması olan Asi künefe, 40 seneden beri bu işi yapmaktadır. Sektörün içinden gelen kuruluş, Türkiye çapında bir marka haline gelmiştir. Hijyen konusuna son derece önem veren firma, özel tesislerde üretim yapmaktadır. Değişik kurumlardan da kalite sertifikalarına sahip olmuştur. Ayrıca marka tescil belgesine de sahip olan şirket, tamamen kurumsal bir yapıya sahiptir. İnternet üzerinden de firmaya ulaşmak mümkündür. Ürünlerin fotoğrafları http://www.asikunefeleri.com/index.html adlı web adresinde yer almaktadır. Ayrıca bu adres ile sipariş de verilebilmektedir. Firmanın sürekli açık olan telefonuna da buradan ulaşmak oldukça kolaydır.