Asi Künefe Markası Olarak Kalite ve Lezzeti Bir Araya Getiriyoruz

Asi Künefe Markası Olarak Kalite ve Lezzeti Bir Araya Getiriyoruz

Ülkemizde baklavadan sonra en çok sevilen tatlıya baktığımız zaman karşımıza künefe çıkıyor. Künefe iki katlı kadayıf arasına özel peynir konulmuş ve en son aşamada da üzerine şeker ve sudan oluşan bir şerbeti ile oldukça muazzam bir tat oluşturan bir tatlıdır. Şerbetli bir tatlı olmasından dolayı ülkemizde oldukça sevilmektedir. Biz de bu konuda asi künefe markası olarak orijinal Hatay künefesini tüm ülkeye sunabiliyoruz. Kırk senedir kalitemiz ve aynı muazzamlıktaki lezzetimiz sayesinde ilk başlarda her ne kadar yöresel bir lezzet olsa da artık dünya genelinde bir popülariteye sahiptir. Bu sayede ülke içindeki önemli şehirlere de künefe tatlısını paketler halinde gönderebiliyoruz. İstanbul künefe konusunda bu nedenden dolayı kaliteli alternatiflere sahiptir.

Dondurulmuş Künefe Nasıl Yapılır

Asi künefe markası olarak hem taze bir şekilde ürettiğimiz künefeler ile hem de paketler halindeki künefeler ile siz değerli müşterilerimize bu lezzeti sunabiliyoruz. Dondurulmuş künefe yapımında her zamanki künefe yapımını devam ettiriyoruz. Burada iki katlı bir kadayıf arasına özel bir hatay peyniri koyuyoruz. Ardından da künefeyi hiç ısıtmadan ve de üzerine hiçbir şerbet dökmeden dondurup paketleme işlemini yapıyoruz.

Bu şekilde alacağınız paket künefeleri önce ocağınızda ısıtıyorsunuz. Ardından da üzerine dökme için bir şerbet hazırlıyorsunuz. Belirli oranlarda su ve şekeri birleştirerek kaynayana kadar ocakta bu şerbeti ısıtıyorsunuz. En sonunda da sıcak bir vaziyetteyken künefenin üzerine döküyorsunuz. Bu şekilde servise hazır bir hale geliyor.

En Kaliteli Dondurulmuş Künefe Hangisidir

Asi künefe olarak sizlere kaliteli bir künefe lezzetini sunabilmek için yaptığımız çalışmalar ile tam kırk senedir en lezzetli tatlıyı yedirmekteyiz. Dondurulmuş bir şekilde olan ve paketlenen bu künefe sayesinde sadece hatay İskenderun mersin adana gibi illere değil aynı zamanda diğer tüm illere de göndererek buralarda yaşayan insanların kaliteli künefeler yemesini sağlıyoruz. Bu sayede de Künefe satışı kapsamında yüksek değerli kazançları yapabilmekteyiz. Bu konuda sadece ülke genelinde değil tüm dünyaya yayılan bir lezzet sunabiliyoruz.