Asi Künefe Markasının Dondurulmuş Hazır Künefe Paketleri

Asi Künefe Markasının Dondurulmuş Hazır Künefe Paketleri

Künefe ilk olarak yöresel bir lezzet olarak başladığı yolculuğuna artık asi künefe markası faktörü ile dünya mutfağına kadar uzanmıştır. Genel görüntüsü ile iki kat şeklinde hazırlanmış olan tel kadayıfın arasına özel bir peynir çeşidi konularak yapılır. Üzerine de sıcak bir şekilde şerbet dökülür ve sıcak olarak servis edilir. Bu tatlının yapılışı her zaman aynı şekildedir ancak görüntüsü baz alınırsa ilden ile değişim gösterdiği olur. Aslında Hatay iline ait olan bu tatlı Akdeniz bölgesinin doğu tarafında yer alan illerde de yapılır. Ancak biz asi künefe markası olarak siz değerli müşterilerimize gerçek anlamda bir Hatay künefesi yedirmekteyiz. Antakya`nın seçkin ikramı sloganımız ile çıktığımız bu yolda tam 40 senedir ülke içindeki en lezzetli ve en kaliteli tatlıyı biz yapmaktayız.

Dondurulmuş Künefe Nedir ve Yapımı Nasıldır

Tel kadayıf katları arasına özel künefe peyniri konularak yapılan bu tatlı hiç ısıtılmadan ve de üzerine şerbet dökülmeden önce dondurulur ve ardından da paketleme işlemine tabi tutulur. İşte bu özel buzluklarda dondurulan ve paketlenen künefeye biz Dondurulmuş künefe diyoruz. Asi markası olarak ürettiğimiz bu künefeleri istek doğrultusunda ülkenin her bir yanındaki otel restaurant market tatlı dükkanı gibi işletmelere gönderiyoruz. Bu sayede de metropol şehir olan İstanbul künefe konusunda büyük bir alternatife sahiptir.

Paket içindeki künefeyi ocağınızda ısıtıyorsunuz. Ardından da başka bir tencerede su ve şeker karışımından oluşan bir şerbet yapıyorsunuz. Şerbet kaynadıktan sonra künefenizin üzerine dökerek servisi yapabilirsiniz.

Asi Markasının Dondurulmuş Künefe Paketleri

Asi markası olarak künefe bakımından paketlenmiş şekilde de çeşitlerimiz vardır. Dondurulmuş şeklindeki bu künefe paketlerinde de aynı kaliteyi ve lezzeti rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Bu sayede asi markası olarak Künefe satışında da daha büyük satış değerlerine ulaştık. Aynı zamanda da sadece yöresel ve ulusal bir lezzet değil tüm dünyada bilinen bir tatlı olmuştur. Kırk yıllık lezzet geçmişimiz sayesinde her sene aynı kalitede sizlere en güzel lezzeti sunmak için çalışmalar yapıyoruz.