Asi Künefe Sayesinde Kadayıf Zevkini Yaşayın

Asi Künefe Sayesinde Kadayıf Zevkini Yaşayın

Hatay künefe, ülkemizin Hatay şehrinden çıkan ve oradan tüm yurda dağılan mükemmel bir lezzettir. Tel kadayıf ile yapılan bu ürünün içerisine özel olan ve yine Hatay yöresinde üretilen bir peynir konulmaktadır. Su, şeker, tereyağı ve Antep fıstığı da eklendikten sonra tatlı hazır hale gelmektedir. Künefe, Asi Künefe markası ile artık daha kolay ulaşılabilir bir hale gelmiştir. Hazır bir şekilde üretim yapmaya başlayan firma, internet ve telefon aracılığı ile ülkenin her tarafında kadayıf ve künefe göndermektedir.

Asi Künefe Ürünleri Nelerdir?

Asi künefe tarafından imal edilen ürünler künefe ve kadayıftır. Dondurulmuş künefe olarak bilinen ürün ise en çok tercih edilen lezzettir. Normal bir şekilde hazırlanan bu künefe, her zaman kullanılan malzemeler ile yapılmaktadır. Firmanın şubelerinde satılan künefelerden hiçbir farkı yoktur. Tek fark ise pişirilmemiş olmasıdır. Ustalar tarafından yapılan künefe, tek kişilik paketlere özenle yerleştirilmektedir. Sonrasında ise derin donduruculu dolaplarda muhafaza edilmektedir. Ülkenin her tarafında künefe satışı bu şekilde yapılabilmektedir. Kadayıf ise bir diğer Asi künefe ürünü olarak göze çarpmaktadır. İsterseniz Antep fıstıklı ya da cevizli künefeleri firma aracılığı ile sipariş edebilirsiniz. Aldığınız ürünü pişirdikten sonra, üzerine şerbet döküp, afiyetle yiyebilirsiniz.

Asi Künefe Nasıl Bir Firmadır?

Şirket İstanbul künefe dükkanı sayesinde de burada birçok müşterisine ulaşmaktadır. En lezzetli künefe ve kadayıfları yapan firmanın mazisi ise 40 sene öncesine dayanmaktadır. Antakya kökenli olan firma, burada hizmet vermeye başlamıştır. Çok kısa süre içinde de sunduğu lezzetli tatlılar ile popüler olmuştur. Sürekli büyüyen firma İstanbul`da büyük bir dükkan açmıştır. Kurumsallaşan işletme, birçok yerden kalite belgesi almaya da hak kazanmıştır. Bunun yanı sıra firma, marka tesciline de sahiptir. Künefe satışı profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Üretim aşaması da son derece hijyeniktir. Gıda mühendislerinin refakatinde gerçekleşen üretim, sağlık koşullarına uygun bir biçimde yapılmaktadır. İşletmeye ait olan http://www.asikunefeleri.com/index.html adresi ise firmanın resmi web sayfasıdır. Ürünlerin fotoğraflarına buradan ulaşmak mümkündür. Ayrıca sayfa üzerinden sipariş de verilmektedir.