Asi Künefe Sevenleri

Asi Künefe Sevenleri

Eğer sevdiğiniz bir işiniz varsa oraya koşa koşa gidersiniz. Ama tam tersi durumda ise gitmemek için elinizden geleni yapmayı tercih edersiniz. Bir de sevmediğiniz işte çok fazla çalıştığınızı hayal edin. Çalışıyorum ama kime ne faydası var? Bu kadar yorulmama değiyor mu? Diyebilirsiniz ve bu konuda arkanızda olduğumuzu biliniz. Buna güvenerek ve inanarak söyleyebiliriz ki; biz işimizi severek aşkla yapmaktayız. Yaptığımız işte ürettiğimiz gıdaları beğenen müşterilerimiz olduğunda ise değmeyin keyfimize! Her nerde olursanız olun, her işi severek yapın; ya da sevdiğiniz işlerde çalışmayı deneyin. Bir kere yaşadığınız bir hayatınız var ve bunu pişmanlık üzerine kurmanızı istemeyiz. Bu neden ile belirtmemiz gerekir ki, bıktığınız ya da sevindiğiniz her durumda biz tatlı servislerimizle yanı başınızdayız. Güler yüzümüzle açtığımız kapımızda sizi güler yüzünüz ile uğurluyoruz. Sizi memnun etmek baş kuralımızdır.

Bir Takım İlkelerimiz

Künefe satışı yaparken önemsediğimiz ve işimizi büyütmemize etken olan sebeplerimiz mevcuttur. Öncelikle Hatay künefesini alıp İstanbul künefesine dönüştürdük. Damağınızda iz bırakmasını istediğimiz bir tat ile profesyonel ustalarımızla çalışmalarımızı her zaman daha üst aşamalara eriştirdik. Ve eriştirmeye de devam etmekteyiz... İşimizde kaliteyi benimsedik ve kaliteli ürünler ile gıdalarımızın üretimini üstlendik. Temizlik her zaman önem sarf eden bir mevzudur. Çalıştığımız yerin temizliği bizim için önemlidir. Ve sunumunu yaptığımız her alanda temizlik şartını koşmaktayız. Lezzetli tatlılar üretme isteğimiz müşteri memnuniyeti ile doğru orantılıdır. Anadolu`dan gelen lezzeti İstanbul künefesi olarak duyurmak iyi bir işçiliğin sonunda meydana gelmektedir. Ürünlerimiz standart tek kişilik porsiyonlar şeklinde ambalajlanıp 60`ar ve 100`er adet olmak üzere kolilenmektedir. Özel kutularımızda sizi bekleyen enfes tatlar bulunmaktadır.

Yemek Sonrası Künefe Arası

Osmanlı zamanından kalma geleneğimiz ile yemekten sonra tatlı yiyecek yemek ya da tatlı bir şeyler içmek bir adettir. Bunun için yemek sonrası tatlı keyfi vazgeçilmez bir güzelliktir. Bu geleneği korumak için biz de bu adeti devam ettirmekte kararlıyız. Bunun için ustalarımızın hazırladığı dondurulmuş künefelerimizi alıp, hazırlamasını yapabilir, yemek sonrası konuklarınıza ikram da bulunabilirsiniz.