Asi Künefe Sizlere En Lezzetli Tatlıları Sunuyor

Asi Künefe Sizlere En Lezzetli Tatlıları Sunuyor

Künefe, ülkemiz mutfağının en lezzetli tatlılarından birisidir. Hatay yöresine özgü olarak yapılan ve geçmişi çok eskiye dayanan bu tatlı, enfes tadı ve harika görüntüsü ile insanların vazgeçilmezleri arasına girmiştir. Asi künefe firması, gerek künefe gerekse de kadayıf konusunda tecrübeye sahip bir firmadır. Künefe ve kadayıfları aslına uygun bir şekilde üreten şirket, bu ürünleri de ülkemizin her yerine servis etmektedir. Hatay künefe denilince akla gelen ilk firmalardan birisi olan şirket, online bir biçimde künefe ve kadayıf satışı yapmaktadır.

Asi Künefe Ürünleri Nelerdir?

İstanbul künefe dükkanı ile de hizmet veren firma, değişik tatları müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Bu tatların başında da künefe gelmektedir. Yılların getirmiş olduğu tecrübe ile en lezzetli künefeyi üreten firma, dondurulmuş künefe sayesinde, ülkenin her yerine servis yapmaktadır. Normal bir şekilde yapılan künefe, uzun yolculuklara dayanması amacı ile özel dolaplarda saklanmaktadır. Soğutucu içinde yer alan künefe, sonrasında ise özel ve tek porsiyonluk ambalajlara konulmaktadır. Kadayıf ise firma tarafından yapılan bir başka tatlıdır. İster Antep fıstıklı isterseniz cevizli kadayıf siparişi verebilir ve lezzetin tadına varabilirsiniz.

Asi Künefe Nasıl Bir Firmadır?

Künefe satışı denilince akla gelen ilk firmalardan birisi olan Asi künefe, kendisine ait bir web sitesine de sahiptir. Adres http://www.asikunefeleri.com/index.html şeklindedir. bu adres üzerinden ülkenin neresinde olursanız olun sipariş verebilirsiniz. İşletmenin mazisi ise 40 sene öncesine kadar uzanmaktadır. Antakya`da künefe yaparak sektöre giren firma, kısa bir süre içerisinde popüler bir hale gelmiştir. Çünkü en iyi künefe yapan işletmelerden birisi olmuştur. Geçen yılların ardından iyice büyüyen firma, ülkemizin farklı yerlerinde şubeler açmaya başlamıştır. Her türlü sağlık koşuluna uygun bir üretim yapan firma, hijyen konusunda da oldukça titizdir. Profesyonel gıda mühendisleri tarafından denetlenen üretim aşaması, tüm kurallara uygun bir şekilde yapılmaktadır. Firmanın birçok yerden hak ederek aldığı sertifikaları da vardır. Sanayi tescili ve marka tescili yapan firma ayrıca kalite belgelerine de sahiptir. Bu belgele, İSO tarafından verilmiştir.