Asi Künefe Yöresel Tatlılarımızı ülkemizdeki Her Noktaya Ulaştırıyor!

Asi Künefe Yöresel Tatlılarımızı ülkemizdeki Her Noktaya Ulaştırıyor!

Asi Künefe, künefe tatlısı ya da cevizli ile fıstıklı kadayıf tatlılarını 40 yıldır üreten bir markadır. Markanın “Antakya`nın Seçkin İkramı” açılımı ile yöresel bir lezzetin tüm Türkiye`ye ulaşmakta olduğunu söylemek mümkündür.

Künefe satışını sağlayan Asi Künefe, bir yandan kadayıf tatlılarını sağlar. Üretilen kalite için, kendi tesislerinde bir çalışma düzeni vardır ve gıda mühendisleri tarafından özenli takip edilerek yapılıyor. Tabi gıda üzerinde alınan yetki belgeleri, ISO 9001 gibi sertifikalar, alınan yasal izinler çerçevesinde yöresel lezzetin 40 yıllık birikim ile üretilen tatlıları konu edinmektedir.

Neden Asi Künefe`den Künefe Yemeliyiz?

Bir tatlıda en önemli unsur damağımıza etki etmesi ve ardından bıraktığı güzel bir histir. Kıvamının uygun tutması ve gerçek bir lezzeti barındırması da, başka bir önemi husus oluyor. Künefe`nin ülkemizdeki yeri ayrı olduğundan Asi Künefe, Hatay künefesini hazırlama, malzeme kullanma ve lezzeti yakalama konusunda bir deneyimi barındırır. Bu deneyim ile birlikte Türkiye`nin her bir bölgesine, tüketiciler için yöresel bir lezzet yakalanarak, afiyet dolu bir künefe tüketilebilir.

Tazeliği Bozulmadan Künefe, Nasıl Dağıtım Ağına Türkiye`de Sahip Olabilir?

Bunun cevabı ise Asi Künefe`nin dondurulmuş künefe biçiminde paketleyerek, geniş ve kuvvetli bir dağıtım ağına sahip olmasıdır. Bugün pek çok, oteller zincirlerinde, marketlerde, kafelerde ve restoranlarda, kamu alanları ve özel sektörlerde, Asi Künefe tatlılarını görebilirsiniz. Talebin oldukça yoğun olması ve müşterilerin memnun kalması, tatlının dondurulsa dahi, bozulmadan ve tadının kuru olmadan tüketilmesine olanak veriyor.

Dondurulan künefe satışının temel prensipleri, fırına atmak ve ayarlanan ısı derecesinde birkaç dakika pişirilmesidir. Sonrasında içindeki peynir yumuşayarak, akışkan olmakta ve ince tel kadayıflarıyla şerbeti bir bütün olarak buluşmaktadır. Güzel bir lezzet böylece damaklarda akışkan bir peynir ile zengin olan künefenin mayası da ayrıca bir esneklik kazandırıyor.

Herhangi bir şekilde kendinizi mahrum etmeyerek, gerek İstanbul künefe, gerekse Türkiye`nin diğer illerinde, damağınıza hitap eden bir tatlı tüketimi sağlayabilirsiniz. Burada önemli olan memnuiyet ve kalitedir. Bu yüzden http://www.asikunefeleri.com/index.html adresine girdiğinizde, iletişim detayları, genel bilgiler ve firmanın hangi yasal yetkilenmelere sahip olduğuna kadar pek çok detayı görebilirsiniz.