Asi Künefe; Doğu Akdeniz’in Göz Bebeği

Asi Künefe; Doğu Akdeniz’in Göz Bebeği

Asi Künefe kapsamında kişilerin sağlıklı bir biçimde seçimlerini yapabilmeleri için hem fiyat bakımından uygun hem de lezzet bakımından tam manası ile en üst noktada olan bir menü hazırlanmıştır. Bu durum sayesinde Antakya kapsamında en çok dikkat çeken ve kişilerin d tercih ettiği firma olma imkanı elde etmiş olan sistemlerden biri haline gelmiştir. Asi Künefe denildiği zaman akla gelen en önemli noktalardan bir tanesi de lezzet kadar firmanın benimsemiş olduğu müşteri politikasıdır. Müşteri politikası bakımından asıl dikkat edilen nokta memnuniyetin en üst noktaya çıkarılma çalışılması ile alakalıdır. Herhangi bir talebiniz olduğu zaman şehir içerisinde ya da dışında servis olanaklarının her birinden yararlanma imkanınız bulunmaktadır. İstanbul künefe yemek için çok uygun olmasa bile Asi Künefe ile anlaşmalı olan tatlıcılarda işlemlerinizi gerçekleştirirseniz çok daha rahat bir zaman geçirebilir ve tarınızın keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Künefe Hazırlama İşlemleri

Künefe satışı konusunda başarılı olabilmek için kişilere sunulan ürünün de kalite seviyesinin en yüksekte olması gerekmektedir. Bu seviyenin üst noktalara çekilmesi için dikkat edilmesi gereken unsurların başında kullanılan malzemelerin taze olması ve malzemeyi bir araya getiren kişilerin de ustalık ve yetkinlik seviyesinin üst noktalarda olmasıdır. Dondurulmuş künefe alanında da aynı standartlar geçerlidir. Bu noktada bir adım daha fazla dikkat edilmesi gibi bir ayrıntı karşımıza çıkmaktadır. Künefe dondurulacağı için az da olsa bir lezzet kaybı karşımıza çıkabilmektedir.

Fiyat Politikası

Asi Künefe`yi bu denli odak noktası yapan durumların başında da künefenin fiyat analizi noktası gelmektedir. Kullanılan materyallerin bu denli kaliteli olmasına karşın kişilerin ödemeleri gereken fiyatın çok da yüksek olmayacağının belirtilmesi gerekmektedir. İstanbul`da tadım yaptığınız küçük bir porsiyona ödediğini para ile Hatay içerisinde iki porsiyon künefe yeme imkanını elde edebilirsiniz. Hatay künefe işte tam da bu nedenle az miktar para ile yüksek kaliteli tatlılar yeme konusunda kişilerin önemli bir fırsat yakalayacağı alanların başında gelmektedir. Asi Künefe müşteri memnuniyetini en üst noktalara koyan firmaların içerisinde yer almaktadır.