Asi Künefeleri’nde Hem Kadayıf Hem Künefe

Asi Künefeleri’nde Hem Kadayıf Hem Künefe

Hatay künefe en sevilen lezzetler arasındadır. Eğer siz de şerbetli tatlıları seviyorsanız, bu seçeneği değerlendirebilirsiniz. Çeşitli restoranlarda bu tat vardır. Aynı zamanda kendiniz de evde kolayca yapabilirsiniz. Bunun için ölçüleri ve malzemeleri tutturmanız gerekir. malzemeniz iyi olursa ve tam kararında yaparsanız sonuç da mükemmel olur.

Misafirleriniz İçin Her Zaman Tatlınız Hazır

Künefe satışı sayesinde misafirleriniz için her zaman tatlınız hazır. Asi Künefeleri hazır seçenekleri değerlendirebilir ve dolabınızda her zaman yapabileceğiniz bir tatlıyı hazırda tutabilirsiniz. Misafirleriniz aniden gelse de sizin için sorun değil. Sizin tatlınız her zaman hazır olduğu için, hemen bir sunum yapabilirsiniz.

Dondurulmuş künefe zaman konusunda size destek sağlayacak. Ne zaman isterseniz dondurucudan tatlınızı çıkarabilir ve hemen fırına atabilirsiniz. İstediğiniz porsiyon ve özelliklerde tatlınızı 250 derecede ısıtılmış fırına atın ve on dakika pişirin. Bundan sonraki süreçte tatlınız hazır olacak. Size şerbeti yapmak düşer ki, bunun için bir bardak suya 4/3 oranında şeker kafidir. Derin bir kapta kaynatın ve kıvamının şurup gibi olmasını sağlayın. Ateşten almadan beş dakika önce birkaç damla limon suyu sıkın ve şekerlenmeyi engelleyin. Beş dakika sonra kapatın. Biraz bekletip pişen künefenizin üzerine dökebilirsiniz. Evde künefe yapmak bu kadar kolay.

Asi Künefeleri`nde Kadayıf ve Künefe

İstanbul künefe deyince aklınıza sadece künefe gelmesin. Kadayıf da künefe malzemesinden yapılır. Ana malzeme aynı olduğu için yapım sırasında da işlemlerin benzer olduğunu göreceksiniz. birbirinden farklı tarifleri yapmak için Asi Künefeleri`nden malzemenizi alabilirsiniz. ister hazır seçenekleri, iste ana madde olan tel kadayıfı satın alın ve hemen kendi tatlınızı evde yapın. Ekmek kadayıfı, kıtır kadayıf, peynirli künefe gibi özel tatlar için aynı malzemeler kullanılır. Bu nedenle yapım da sizin fazla zamanınızı almaz. Tatlınızı yaptıktan sonra ister kendiniz tüketin, ister sevdiklerinizle paylaşın. En özel tatlar için Asi Künefeleri kaliteyi uygun fiyata sizle buluşturuyor. Cebinizden fazla para çıkmadan, isterseniz toplu alımda da bulunabilir ve derin dondurucunuza malzemeleri koyabilirsiniz.