Asi Künefeleri’nde Peynirli ürünler

Asi Künefeleri’nde Peynirli ürünler

Hatay künefe, şerbeti tatlıları seven kişilerin özellikle ürettiği bir yöresel lezzet olarak karşımızı çıkıyor. Elbette herkes künefe söz konusu olduğu zaman, bunun çeşitlerinin olduğunu bilir. Hatay`a gidemiyorsanız, hatan size geliyor. Asi Künefeleri damak tadınıza uygun, farklı özelliklere sahip künefeleri sizlerle buluşturuyor.

Peynirli Künefede Peynirin Önemi

Künefe satışında hem sade hem de peynirli seçenekler bulunur. Bunların arasından seçim yapmak, tamamen damak tadına bağlıdır. Siz de künefe seçimi konusunda tercihinizi peynirliden yana kullanıyorsanız, peynir seçimine bilhassa önem göstermelisiniz.

Öncelikle kullanılabilecek peynirler arasında;

Elbette öncelikli olan tercih yöresel peynirlerdir; ancak bunları her yerde bulamayabilirsiniz. Bu nedenle, dil peyniri ve lor peyniri gibi daha kolay bulunan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Önemli olan peynirin çiğ süre yakın olması ve kesinlikle tuzsuz olarak tercih edilmesidir. Tuzsuz peynir her zaman künefeye daha uygun olur.

Künefede Dondurulmuş Ürünler

İstanbul künefe için künefe hamuru alabilir ve evde kendiniz yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra, daha basit olan hazır künefeler de sizin için uygun olacaktır. Dondurulmuş künefe sayesinde zamandan kazanabilir, daha hızlı bir şekilde künefelerinizi yapabilirsiniz. Üstelik bunun için poşetinden çıkan malzemenin fırında on dakika kalması kafi. Daha sonra üzerine şerbeti dökebilir ve afiyetle künefenizi yiyebilirsiniz. Hem peynirli hem sade seçenekler bulunur. Bu da her damak tadına hitap etmek anlamına gelir.

Künefe yapmak genel olarak basittir. Zaten hamur hazırdır. Bu nedenle bu gelen hamurun üzerine şerbet eklemesi yapılır. malzemeler konusunda ise, biraz hassas olmak gerekir. Künefenizin güzel olması için doğal ürünleri seçmelisiniz. İşte bu noktada Asi Künefeleri tam kararında hizmet sunuyor. İstediğiniz malzemeleri burada bulabilirsiniz. Siparişlerinizi online olarak verebilir, toplu alabilirsiniz. dondurulmuş ürünleri derin dondurucuda epey uzun bir süre saklayabilirsiniz. Bu nedenle her zaman dondurucunuzda hazırda bir tatlınız olduğunu düşünebilirsiniz. Cazip fiyatlar sayesinde, cebiniz de zarar görmez. Dolayısıyla en iyi ürünlere sahip olabilirsiniz. Sadece siparişinizi oluşturmanız ve iletişim yeterlidir.