Asi Künefeleri’yle Kaliteyi Uzakta Aramayın

Asi Künefeleri’yle Kaliteyi Uzakta Aramayın

Kültürümüzde tatlı önemli bir yere sahip. Gerek şerbetli gerekse diğer seçenekler herkes tarafından sevilir. Bunları evde yapmak biraz zahmetli olsa da, yeme aşamasında genelde bu zahmet unutulur. Hatay künefe hem yapılması kolay hem de yemesi leziz bir tattır. Bu geleneksel lezzeti evde yapmak için ana malzeme olan hamuru temin etmeniz kafidir. Hamuru kediniz de yapabilirsiniz elbette; ancak tel kadayıf olan bu hamur diğer hamurlardan farklı olduğu için zahmetli gibi görünür. Bu nedenle hanımlar genelde hazır almayı tercih eder.

Künefe ve Kadayıfta Asi Seçenekleri

Künefe satışını Asi Künefeleri hızlıca sağlar. Asi Künefeleri Antakya`dan gelen ürünleri tüketicilerle buluşturur. Bu nedenle sizin Antakya`ya gitmenize gerek yok. Gerek hamur, gerekse diğer hazır ürünler size sunulduğu için, size sadece tatlınızı yapmak düşer. Kaliteli malzeme kullanımı sayesinde, tatlınız diğer komşularınızın tatlısından çok daha iyi olacak, bundan emin olabilirsiniz.

Dondurulmuş künefeler sandığınızdan daha pratiktir. Fazla beklemeden, paketten çıkardığınız hazır tatlıları fırına atabilir ve üzerine şerbet dökerek hazır duruma hemen getirebilirsiniz. Hem kadayıf hem künefede hazır ve dondurulmuş ürünler vardır. yani eve gelince, tatlınız hazır. Üstelik malzemeler de gayet kullanışlı ve kaliteli olduğu için bu konuda sorun yaşamazsınız. Derin dondurucunuzda istediğiniz gibi ürünlerinizi saklayabilir, uzun süre saklama sonrasında, acil durumlarda hemen çıkarabilirsiniz.

Kadayıf ve Künefede Şerbet

İstanbul künefelerini restoranlarda bulabilir ya da evinizde kendiniz yapabilirsiniz. hamurunuzu alıp üzerine şerbet dökebilir ya da hazır – dondurulmuş – şoklanmış – yarı şoklanmış ürünleri tercihinize göre alabilirsiniz. Şerbet kıvamını tutturmak için künefe miktarına dikkat etmeniz gerekir. Bunun dışında şerbeti bir posta döküp biraz bekleyip, ikinci postayı daha sonra dökmeniz gerekir. İlkinde çekilen şerbet, daha sonra ikinciye ne kadar ihtiyaç duyuyor bunu görebilirsiniz. Buna göre şerbetinizi dökebilir ve künefenizi tam kıvamında yapabilirsiniz. hem kadayıf hem künefede durum aynıdır. Şerbeti yaparken limon damlatmanız gerekir. Son beş dakika damlatılan limon, şekerlenmenin önüne geçecektir. Böylece tatlınızın şerbetinin tadında bir bozukluk da olmayacak.