Asi Künefeleri Sayesinde En Özel Tarifleri Yapın

Asi Künefeleri Sayesinde En Özel Tarifleri Yapın

Hatay künefe daha çok restoranlarda görülür ve buralarda tüketilir. Oysa bu geleneksel lezzeti evlerinizde de yapabilirsiniz. Bunun zor olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Üstelik malzeme temin etmek de gayet kolaydır. Nasıl bir tatlı yapmak istediğinize karar verip malzemenizi alın ve sevdiklerinizle en özel tarifleri paylaşma olanağı yakalayın.

Tatlınızı Yapmak Çok Kolay

Künefe satışıyla alakalı aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırın. Asi Künefeleri hem malzeme hem hazır ürünler konusunda tüketicilere bol seçenek sunuyor. İstediğiniz özellikteki malzemeleri hemen temin edebilir ve kendi tatlınızı yapabilirsiniz. Künefe ya da kadayıf yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Dondurulmuş künefe büyük kolaylık sağlar. İsterseniz dondurucunuz belli miktarda künefe malzemesi ya da hazır künefe koyabilir ve en ihtiyacınız olduğu zamanlarda bunları çıkararak hazır hale getirebilirsiniz. Peynirli ya da sade seçeneklerin yanı sıra, kadayıflar da bulunur. Özel tarifler sayesinde, misafirlerinize kendi yaptığınız ekonomik bir tatlıyı paylaşabilirsiniz. Zaten malzeme konusunda oldukça ekonomik olan künefe, bir de zaman konusunda size destek sağlıyor. Yani hazır künefe ve tatlılar özellikle çalışan kişiler için büyük avantaj sağlıyor. Hazır tatlılarınızı alın yapın ve sadece üzerine hazırladığını şerbeti dökün. Şerbet yapmak zor ve zaman alan bir şey değildir. Yarım saat önceden şerbetinizi hazırlayın. Su, şeker ve limon bunun için yeterlidir. Bir bardak su ve bir bardağa yakın şekeri kaynatıp üzerine birkaç damla limon sıkmanız yeterli olacaktır. zaten yirmi dakika kaynama süresi için geçerlidir. Böylece hazır tatlınızın üzerine dinlenmiş şerbeti dökebilirsiniz.

Asi Künefeleri`nde Özel Lezzet Sunumları

İstanbul künefe için restoranların yanı sıra, en özel tatları kendiniz de yapabilirsiniz. Künefe hamuru dediğimiz hamurun yapımı çok kolay olsa da, genelde hazır alınır. Asi Künefeleri hamur satışı ve diğer malzemeler konusunda da tüketicilerin yanında. İstediğiniz tüm özel tariflerde kullanılan hamur bellidir. Tel kadayıfı alıp kullanırsınız. Bu kadayıfın dondurulmuş ya da günlük kullanıma uygun olanları mevcuttur. Bunları alarak istediğiniz tatlıları yapabilirsiniz. Tariflerin hem kolay hem az malzemeli hem de zaman almayan türde olduğunu göreceksiniz.