Asi Künefeleri`nde Pratik Tarifler

Asi Künefeleri`nde Pratik Tarifler

Yoğun geçen hayat içinde, yöresel lezzetlerden geri mi kalıyorsunuz? Her zaman restoran gitmeye vakit ve nakit olmaz. Bunun için Asi Künefeleri sizi düşündü ve size bol seçenek sunmaya karar verdi. Üstelik siparişinizi hemen verebilir ve kısa zaman içinde siparişinizin elinizde olmasını sağlayabilirsiniz.

Künefede Asi Seçenekleri

Hatay künefe bilinen en meşhur künefe çeşididir. Zaten künefe ilk olarak burada çıktığı için anavatan kabul edilir. künefe yapmak çok kolay olsa da malzemeleri temin etmek biraz zor olabilir. Peynir ve ana madde kullanımının yanı sıra, kıvamında yapılan şerbet de önemlidir.

Künefe satışı Asi Künefe ile birlikte oldukça pratik durum haline geliyor. Özellikle dondurulmuş künefe seçenekleri sayesinde, istediğiniz her ana hızlı şekilde tarifleri uygulayabilirsiniz. Seçenekler oldukça boldur. Bu nedenle damak zevkinize uygun seçim yapabilirsiniz.

Kaliteyi uygun fiyata almak önemlidir. Bu anlamda, yöresel olan malzemeler sayesinde hem uygun fiyat hem de kalite garantisi veriliyor. Dondurulmuş seçenekleri derin dondurucuda uzun süre muhafaza edebilir ve istediğiniz anda çıkarıp kullanabilirsiniz.

İstanbul`da Künefe

Yöresel lezzetleri büyük şehirlerde tadabilmek önemlidir. Bu anlamda ülkemiz bir hayli zengin içeriğe sahip. Künefe evde yapması kolay bir şerbetli tatlı türüdür. Malzemesi yani ana hamuru alındıktan sonra, kıvamı tutturmak önemlidir. İstanbul künefe konusunda restoran imkanı sunan bir şehirdir. Emin olun iyi bir usta, kendinizi Hatay`da hissetmenizi sağlar.

Evde künefe yapmak için künefe hamurunu almalısınız. Bu hamurun satıldığı yerler bulunur. Bunları dondurulmuş olarak alabileceğiniz gibi, hamuru direkt alıp kullanabilirsiniz. Tepside ya da fırında yapabilirsiniz. bakır tepsi her zaman daha çok tercih edilir. peynirli, sade seçenekler bulunur. bu da seçiminize bağlıdır. Peynirli yapacaksanız seçtiğiniz peynire dikkat etmelisiniz. Künefede kesinlikle tuzlu peynir kullanılmaz. Seçtiğiniz peynir lor peyniri ya da dil peyniri olabilir. Elbette eğer imkanınız varsa Urfa peyniri, Hatay peyniri, Antep peyniri gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz. O zaman daha da istediğiniz gibi bir lezzet elde edebilirsiniz. asi Künefeleri daha kaliteli ve tadında künefeler için en uygun malzemeleri sizinle paylaşıyor.