Asi Künefenin Lezzeti Nereden Geliyor?

Asi Künefenin Lezzeti Nereden Geliyor?

Künefenin, Hatay`da tescillenmesinin ardından, böylece iyi bir lezzetin ülkemizde ayrı bir yeri olduğu gerçektir. Beklentileri veren bir tatlı olması ve oldukça özel bir hazırlanışa sahip olması da sofralarımızdan vazgeçilmez bir lezzet olmasını sağlıyor. ASİ Künefe ise, bu lezzeti Hatay`ın Antakya ilçesinden tüm Türkiye`ye güçlü bir dağıtım ağı ile sağlamakta ve lezzet deneyimini çok etkin bir şekilde sağlamaktadır.

Künefe satışı noktasında İstanbul, Ankara ve İzmir dahil olmak üzere, diğer tüm şehirlere, Asi Künefenin, ürünlerini görebilmek mümkündür. Kaliteli bir yapım ile insanlara ulaştırılan tüm bu güzelim tatlılar, yurdun her bir köşesinde binlerce satış noktasında yerini alarak, tüketicilere ulaştırılmaktadır.

Asi Künefenin Kalitesi Nasıl?

Kalite, künefe gibi bir tatlı da oldukça önemlidir ki bu konuda tüm özenin Asi Künefe tarafından düzenlendiğini görebilmek mümkündür. Özellikle kalitesinin sağlanması için en iyi çalışma ortamlarında ve hijyen hususlarında Asi Künefe firmasının özel bir çalışma alanı olduğunu da söylemek mümkündür.

Üretilen bir künefenin değerini her açıdan da gösteriyor. Dondurulmuş künefe biçiminde paketlenerek, Türkiye`nin her bir noktasına, geniş bir dağıtım ağı ile -18 derecede, herhangi bir bozulma ve bayatlama olmadan künefeler dağıtılmaktadır.

ASİ Künefe Tercih Edilmeli mi?

Hatay künefesini, tüm Türkiye`ye dağıtmak özel bir emek ve çaba ister. Bunun içinde Asi Künefe`nin tüm yetki, izin ve diğer yasal denetimler eşliğinde bir üretimi gerçekleştirerek, üretim ve dağıtım oluşturduğu görülebilir. Yapılan genel denetimler ve kontroller üretilen bir künefe ürünün pek çok açıdan özelliklerini ve değerini de ayrı bir şekilde göstermektedir. İstanbul künefe servislerinin yapılmasının yanı sıra, diğer illerde de Asi Künefe`yi bulabilmeniz mümkündür.

Tercih konusu ise, damak tadınızda eğer taze, güvenli ve hijyeni sağlanmış bir künefe tercihiniz bulunuyorsa, firmayı tercih edebilirsiniz. Eğer merak ettikleriniz ve güven konusunda şüpheleriniz varsa, http://www.asikunefeleri.com/index.html adresine girerek, ilgili tüm yasal yetkilerden, üretim safhalarına kadar detayları öğrenebilirsiniz.