Asi Künefenin Lezzetini Merak Edenlere Lezzet Deneyimleri

Asi Künefenin Lezzetini Merak Edenlere Lezzet Deneyimleri

İyi ve lezzetli bir künefenin, damak tadındaki lezzeti çok ayrıdır. Çünkü her bir üretim aşaması, kullanılan malzeme ve üzerinde verilen emekler, bir insana farklı bir deneyim hissi sağlamaktadır. Bundan dolayı da yöremizin bir parçası olan ve Hatay için tescilli olan künefe üretimini Asi Künefe, gelişmiş ekipmanlar kullanarak ve gıda mühendislerinin kontrolü eşliğinde üretim sağlamaktadır. Gıda sektörüne verilen önemin, oldukça derin bir yapıda verildiğini, yaptıkları çalışmalar ve içeriklerle de görebilmek mümkündür.

Asi Künefe`nin açılımı Antakya`nın Seçkin İkramı olarak geçer ve böylece güzel bir misafirperverlik örneği de kalplere yansıtılmış oluyor. Tabi üretimler, kalite ve herhangi bozulma olmadan tüm Türkiye`ye yapılan dağıtımların, arka planda çok ince bir çalışma prensipleri bulunur. Bu prensipleri takip eden Asi Künefe, lezzet konusunda kendine güvenen bir künefe kalitesini, tüketicilerine de sunmaktadır.

Asi Künefe, Künefeyi Tüm Türkiye`ye Nasıl Ulaştırıyor?

Künefe satışı çalışmaları için ayrıca düzenlenen ve künefelerinin yurdun dört bir yanında dağıtılması için bir dağıtım ağı yer alıyor. Bu dağıtım ağı, Türkiye`de çeşitli marketler, oteller, kamu alanları, özel tesisler ya da çok daha fazla alanı kapsamaktadır. Dondurulmuş künefe olarak, -18 derecelik bir ortamda muhafaza edilerek ulaştırılmaktadır. Böylece üretildiği andan itibaren, herhangi bir bozulma yaşamadan, tüketiciler için sağlıklı bir künefe lezzeti, asıl yerinden ve merkezinden tüm Türkiye`ye ulaştırılıyor.

İstanbul künefe satışlarını da gerçekleştirerek, büyük bir müşteri potansiyeline sahip olan Asi Künefe, damak lezzetlerinde ayrı olan bir lezzet, deneyimleyebilmeniz için tüm kuralları da üretim sırasında sağlamaktadır. Tel kadayıfların taze olduğu, kullanılan peynirden ve şekere kadar tüm malzemelerin bayatlama evresine dahi giremeden hemen tazecik kullanılması, Hatay künefenin lezzetinin usta ellerin üretimlerinde çok daha harika boyutlara ulaştırmaktadır.

Asi Künefe Başka Hangi Tatlıları Barındırıyor?

Hatay künefe konusu ayrıca önemli bir lezzet olurken bu lezzetler, yine güzel bir deneyim ile kadayıf tatlılarında da buluşuyor. Cevizli ve fıstıklı kadayıfları yine aynı üretim özeninde bulabilir ve damak tadınıza farklı bir deneyim kazandırabilirsiniz. Eğer merak ettiğiniz pek çok husus varsa, http://www.asikunefeleri.com/index.html adresini ziyaret ederek, üretim videolarını ve tüm yasal izin sertifikaları görebilirsiniz.