Doğru Lezzetleri Arayanlara Asi Künefeden Eşsiz Tatlılar

Doğru Lezzetleri Arayanlara Asi Künefeden Eşsiz Tatlılar

Tatlı, Türk toplumunun gözdelerinde yer alır ve bu gözde unsur, her zaman damak tadımızın arayışını olmuştur. Bu arayışlarımız kimi zaman lezzetli ve taze tatlılar ile cevap bulurken, bazen de kuru ve beklentileri vermeyen tatlılar ile cevapsız kalabilir. Fakat işini uzun yıllardan beri yapan ve bunu gerçek anlamda sevgi mesleği edinen Asi Künefe markası, tatlı üretimini yeni bir girişim ile değil 40 yıldır sürdürmektedir. Özellikle geleceğe düzenledikleri vizyonlarıyla, künefe ve kadayıf tatlılarını bir başka hazırlamaktadırlar.

Künefe için kadayıf ve peynir önemlidir. Bu ikisinin kalitesi ve sonrasında kullanılan malzemelerin, mutlaka birbirini tutması da gerekiyor. Lezzet konusunda kendine güvenen ve müşterilerinin de memnuiyetlerini sağlayan Asi Künefe`nin Türkiye`de oldukça büyük bir dağıtım ağı olduğunu söylemekte mümkündür.

Peki bir eşsiz bir lezzet sahip olan Hatay künefesi nasıl olurda, ülkemizin her bir yerine ulaştırılabilir?

Sorumuzun Lezzetli ve Sağlığı Bozmadan Kalitedeki Cevabı

Asi Künefe, künefe satışı hususunda, günümüz imkanlarından yararlanır ve künefenin lezzetinin bozulmadan, Türkiye`deki talep edilen yerlere gönderim yapılır. Bunun gerçekten uygulamaya dökülmesi işlemi de künefe hazırlanıp, uygun kıvam ayarlanıp, son aşamaya geldikten sonra, paketlenme aşamasıyla devam eder.

Paketleme aşaması, dondurulmuş künefe sistemi içerisinde yapılır. Soğukluk derecesi -18 ayarında yapılarak, dağıtım araçları ile güvenli bir şekilde adrese teslimatının yapılmasıyla gerçekleşiyor. Buna ek olarak, online sipariş imkanının bulunması ve Asi Künefe`ye telefon ya da e-posta adresi üzerinden ulaşarak, görüşme sağlamakta mümkün hale geliyor. Gerekli detayları Asi Künefe`nin kendi sitesi olan http://www.asikunefeleri.com/index.html adresi üzerinden öğrenebilirsiniz.

Dondurulan Künefenin Lezzeti de Güzel Olur mu?

Künefe dondurulduktan sonra lezzetini korur ve müşterisine geldiğinde fırına atılarak pişirildikten sonra, lezzetini açığa çıkarır. Bu yüzden dondurulan künefede, istediğimiz beklentiyi vermez ve tadı kuru olur gibi bir ön yargı, bu tür bir çalışma içerisinde meydana gelmiyor. Çünkü emekle yapılan ve yılların bilgi birikimi ile inşa edilen bu çalışma, ulaştığı damaklarda her zaman güzel bir lezzet bırakmaktadır.

Asi Künefe, İstanbul künefe dahil, Türkiye`de sipariş veren her bir müşterisine 60 ya da 100`lü adet şekilde tek porsiyonluk paketleri ulaştırmaktadır.