Dondurulmuş Künefe İle Hatay Kalitesi Asi Künefede

Dondurulmuş Künefe İle Hatay Kalitesi Asi Künefede

Sıcak olarak servis edilmesi gerektiği için yenmeden birkaç dakika öncesinden hazırlanmaya başlayan Hatay Künefe lezzeti artık hazır olarak evlerimizde de tüketilebilir. Kaliteli ve özel malzemelerle hazırlanarak şoklanan hazır künefe çeşitleri ortalama altı ay kadar saklanabilir. Ancak Asi künefe markası kapsamında üretilen Dondurulmuş Künefe türlerinde hiçbir şekilde katkı maddesi eklenmez. Koruyucu madde içermeyen ve tamamen doğal olarak üretilen künefelerin servise hazır hale getirilmesi de oldukça pratiktir. Gıda mühendisleri tarafından sürekli olarak incelenen ürünlerin, aynı zamanda kaliteli olduğuna dair sertifikaları da bulunur. Donmuş olan hazır künefelerin pişirilmesi sonucunda elde edilen lezzet normalde tüketilen künefe kalitesindedir ve aynı lezzete sahiptir. Ayrıca şoklanmış olmasından dolayı ilk günkü gibi besin değerine sahiptir ve çocuklarınıza güvenle yedirebilirsiniz. İçeriğinde kullanılan peynir türü de keçi ve koyun sütünden imal edildiğinden oldukça yararlı bir atıştırmalık olduğu tespit edilmiştir.

Dondurulmuş Künefe Pişirilir Mi?

Yapıldığı andan itibaren özel sistemle vakumlanan ve soğuk hava depolarında muhafaza edilen künefeler ilk pişirilme aşamasından da geçer. Yani satın aldığınız andan itibaren sadece içindeki peyniri eritmek amacıyla ister fırında isterseniz de tavada ısıtmanız gereklidir. Ayrıca sıcak olarak üzerine ilave edeceğiniz şerbetin etkisiyle de peynir erimeye başlayacaktır. Eğer belirtilen sürenin üzerinde pişirme işlemi yaparsanız, künefenin kurumasına sebep olursunuz. Ayrıca Künefe Satışı yapılan site üzerinde detaylı bir şekilde nasıl yapılması gerektiği ifade edilmiştir. Oldukça kolay ve pratik bir şekilde hazırlanan künefelerin lezzeti gurmeler tarafından da başarılı bulunmuştur.

Hazır Künefe Fiyatları

Lezzeti bakımından oldukça kaliteli olan dondurulmuş künefe çeşitleri özel araçlar aracılığıyla dağıtımı yapıldığından, az sayıda siparişler kabul edilmez. Örneğin iki adet satın almak isterseniz marketleri tercih edebilirsiniz. Asi künefe dağıtım kanalları arasında yer alan marketlerden de kaliteli ürünler satın alabilirsiniz. İstanbul Künefe satışlarının yapıldığı merkez bölgedir ve dağıtımlar buradan yapılır. Ortalama fiyatlar ise normalde tüketmiş olduğunuz hazır künefelerden daha ucuzdur. Bu sebeple kalabalık misafirlerinizi ağırlarken ya da özel günlerinizde site üzerinden ekonomik bir şekilde sipariş verebilirsiniz.