Dondurulmuş Künefe İle İstediğiniz Zaman Künefe Keyfi Yaşayabilirsiniz

Dondurulmuş Künefe İle İstediğiniz Zaman Künefe Keyfi Yaşayabilirsiniz

Genellikle yemek istediği zaman pişirilen ve sıcak olarak servis edilen künefenin, çok tüketilmesinden dolayı dondurulmuş ürünleri de üretilmeye başlanmıştır. Tamamen doğal olarak üretilen ve katkı maddesi olmayan Dondurulmuş Künefe ile misafirlerinize lezzet şöleni yaşatabilirsiniz. Satın alınan dondurulmuş ürünlerin tadında, kokusunda, besin değerinde ve kalitesinde hiçbir değişiklik söz konusu değildir. Bu sebeple de herkes tarafından sıkça tercih edilen ürünlerin üretimi de bir hayli artış göstermiştir. Ayrıca toplu olarak verilen siparişlerde, normalde ödenen ücretten daha düşük tutarlara satın alabilirsiniz. Standart olarak servis edilen boyutlarda üretilen künefeleri buzluklarda altı aya kadar muhafaza edebilirsiniz. Bunun yanı sıra 3 gün boyunca buzluğa koymadan da pişirebilme imkanınız vardır. Özel kutusunda gönderilen kargolarda çeşitlere de yer verilmiştir. Asi künefelerinden sipariş vermeniz durumunda, Hatay künefesinin yanı sıra cevizli ve fıstıklı kadayıf çeşitlerini de tercih edebilirsiniz.

Dondurulmuş Künefe Nasıl Hazırlanır?

Ekonomik ve pratik olan Dondurulmuş Künefe çeşitleri katkı maddesi içermediğinden her zaman bilinen tadını muhafaza eder. Canınız çektiği anda ya da misafirleriniz geldiği anda servise hazırlayabilirsiniz. Dondurulmuş künefeyi buzluktan çıkardıktan sonra fırında veya tavada 10 dakika içinde pişirebilirsiniz. Ancak şerbetinin saklanma koşulları bulunmadığından evlerinizde kendinizin hazırlaması gereklidir. Oldukça kolay hazırlanan şerbeti için bir su bardağı şeker ve suyu kaynatabilirsiniz. Ayrıca içine birkaç damla limon suyu da ekleyerek şerbetin daha hafif olmasını sağlayabilirsiniz. Pişirdiğiniz künefenin üzerine sıcak olacak şekilde şerbeti dökerseniz servise hazır hale getirebilirsiniz. Üzerine ise isterseniz Antep fıstığı ya da ceviz ile süsleme yapabilirsiniz.

Dondurulmuş Künefe Fiyatları

Lezzetinden hiçbir şey kaybetmeyen Dondurulmuş Künefe fiyatları ekonomik olmasından dolayı da oldukça popüler olmuştur. Evlerin buzluklarında aylarca saklayabileceğiniz ve kolayca hazırlayabileceğiniz künefeler için toplu sipariş vermeniz gereklidir. Kargo şirketleriyle yapılan anlaşmalara göre en az 8 adet künefe siparişi vermeniz gereklidir. Künefe sayısı arttıkça ödeyeceğiniz toplam tutarda daha indirimli olacak şekilde kampanyalar düzenlenmiştir. Asi Künefe markası ile hem pratik hem de ucuz künefe fırsatından yararlanmak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.