Dondurulmuş Künefe Satışında Bilmeniz Gerekenler

Dondurulmuş Künefe Satışında Bilmeniz Gerekenler

Geleneksel tatlılarımız arasında en çok tercih edilenler arasında yer alan künefeyi, artık istediğimiz an evlerimizde yapabilme imkanı vardır. Özel olarak geliştirilen yöntem sayesinde aylarca buzlukta saklanabilen Dondurulmuş Künefe Satışı Asi Künefe sitesi üzerinden gerçekleştirilir. Ürünlerde hiçbir şekilde katkı maddesi ya da sağlığa zarar veren bir malzeme bulunmaz. Tamamen doğal olarak hazırlanan tatlılar her zaman yediğiniz diğer künefelerin lezzetindedir. Aniden gelen misafirlerinize veya canınız çektiği anda buzluktan çıkartarak 10 dakika içinde servise hazır hale getirebilirsiniz. İsterseniz fırında isterseniz de tavada tereyağı ile kolayca pişirebilirsiniz. Ancak şerbeti saklama durumu söz konusu olmadığından, vermiş olduğunuz siparişlerde şerbet bulunmaz. Bu sebeple evinizde kolayca şeker ve su ile şerbetinizi hazırlayabilirsiniz. Pişirmiş olduğunuz künefenin üzerine sıcak şekilde şerbetlerinizi döktükten sonra servis edebilirsiniz. Dilerseniz üzerini fıstık veya ceviz ile süsleyebilirsiniz. Hem sıcak hem de soğuk içeceklerle tüketebileceğiniz künefelerin lezzetine doyamayacaksınız.

Dondurulmuş Künefe Sağlıklı Mıdır?

Künefelerin yapım aşamasının zor olması sebebiyle tercih edilen Dondurulmuş Künefe Satışı her geçen gün arttığı için popüler hale gelmiştir. Ancak tüketicilerin en çok merak ettiği konu ise ürünlerin sağlık olup olmadığıdır. Altı ay boyunca buzluklarda saklanabilen künefelerde hiçbir şekilde katkı maddesi kullanılmaz. Bu sebeple oldukça sağlıklıdır ve raf ömrünün uzun olması tamamen buzların mikroorganizmaları uzak tutmasından kaynaklanır. Güvenle ailenize ve sevdiklerinize ikram edeceğiniz ürünler aynı zamanda besin değerini de muhafaza eder. Ayrıca Asi Künefe markası kapsamında üretilen ürünlerde, kırk yılı aşkın tecrübenin yanı sıra gıda mühendisleri tarafından da kontrol edilir. Bunun yanı sıra firma hijyen ve insan sağlığına dikkat edildiğini belgeleyen birçok sertifikaya da sahiptir. Kaliteli ve lezzetli künefeler sipariş edildikten hemen sonra kargoya verilir ve istediğiniz yere gönderilir.

Dondurulmuş Künefe Ne Kadar Süre Saklanabilir?

Kargodan teslim almış olduğunuz dondurulmuş künefeleri ortalama olarak altı ay kadar buzluklarınızda saklayabilirsiniz. Ayrıca üç gün içinde buzluğa koymadan da tüketebilme imkanına da vardır. Dondurulmuş Künefe Satışı geniş bir pazara sahiptir ancak güvenilir olan markaları tercih etmeniz yararınıza olacaktır.