Dondurulmuş Künefe Satışında Lider Marka

Dondurulmuş Künefe Satışında Lider Marka

Meşhur künefe lezzetini bilmeyen yoktur. Sıcak servis edilen künefe içinde bulunan özel peyniri ve kızarmış şerbetli kadayıfıyla standart boylarda üretilir. Dondurulmuş Künefe üretimini sağlıklı koşullarda üretimini gerçekleştiriyor ve peynirinden hamuruna kadar malzemelerini firma olarak kendimiz hazırlıyoruz. Gıda mühendislerinin denetimi altında hazırlanan künefeleri insan sağlığını ilke edinerek üretimler yapıyoruz. Sağlığınızı düşünerek, hijyenik kurallara göre üretimi gerçekleştirilen künefeyi dondurucularda muhafaza ediyoruz. Künefenin besin değerini, kokusunu ve tadını hiçbir şekilde kaybedilmeden korunmasını dondurma yöntemimizle sağlıyoruz. Dondurulan künefenin içinde bulunan su buz kristallerine dönüştüğü için gıdanın bozulmasına neden olan mikroorganizmaları fa yok eder.

Dondurulmuş Künefe Ne Kadar Dayanır?

Dondurulmuş künefe 6 ay süreyle hiçbir şekilde bozulmadan saklanabilecek şekilde dondurucuda saklanabilir. Herkesin beğenerek tükettiği tatlıyı ani misafirleriniz için kolaylıkla dondurucudan çıkartıp 10 dakika fırında ısıtarak ve sıcak şerbetiyle hazır hale getirebilirsiniz. Hiçbir katkı maddesi içermeden hazırlanan Dondurulmuş Künefe sipariş vererek uygun ortamlarda uzun zaman saklayabilirsiniz. Canınız tatlı istediğinde kolaylıkla hazırlayabilir ve sıcak künefenizi afiyetle hem kendinize hem de sevdiklerinize ikram edebilirsiniz. İşletme sahibi olanlar içinde menünüzde künefeyi bulundurabilir ve kısa sürede servise hazır hale getirebilirsiniz. Tüm Türkiye`de en seçkin işletmelerin servis ettiği künefeleri temin etme mutluluğunu yaşıyor ve lezzetimizi tatmanızı öneriyoruz. İşletmenizin dondurucusunda muhafaza edeceğiniz künefeyi müşterileriniz çok beğenecek ve müşteri portföyünüz artışa geçecektir.

Dondurulmuş Künefe Servisi

Dondurulmuş Künefe toplu siparişlerinizde dondurucu dolaplarımızla işyerinize gönderilecek ve erimeden servis edilecektir. Kalitesinden ödün vermeyen ve 40 yıllık geçmişe sahip olan firmamızdan siparişlerinizi verebilirsiniz. Pratik tarifle hazırlanan künefenin lezzetini denediğinizde hakiki künefe farkını anlayacak ve sıcak tatlıya hayran kalacaksınız. Fırınladığınız tatlının üzerine sıcak şerbet dökerek hemen servise hazır hale getirebilecek ister evinizde misafirlerinize, ister müşterilerinize ikram edebileceksiniz. Kaliteli marka olmak için gereken tüm tescillere sahip olan firmamızdan Asi Künefe lezzetini deneyebilirsiniz. Künefelerimizi kendi tesislerimizde uzman ekibimizle üretiyor ve iç pazarımızı her geçen gün daha da artırıyoruz. Kalitemizden emin olabilir ve hakiki Hatay Künefesini tadabilirsiniz.