Dondurulmuş Künefeyi Asi Künefe Farkıyla Tüketin

Dondurulmuş Künefeyi Asi Künefe Farkıyla Tüketin

Doğru bir üretim ile sağlanan, sağlık unsularının bozulmadan ulaştırıldığı her bir gıda ürünü, insanların güveni ve talepleri ile ilişkilidir. Bundan dolayı da iyi bir tatlı üretimi ve bunun doğru lezzete sahip olması, önemli bir bilgi birikime ile sağlanabildiğini ifade edebiliriz. Asi Künefe, ülkemizin iç pazarında yıllardır süren bir birikime sahiptir. Dondurulmuş künefe satışlarını da Türkiye içerisinde gerçekleştirmekte, güzel bir tatlı deneyimini en layıkıyla tüketilebilmesine aracılık etmektedir.

Dondurulan bir künefenin temel yapısı, lezzeti, ilk günkü tazeliğinde korunur. Malzemelerin her biri bozulmadan, satış noktalarına ulaştırılır ve tüketicilere servis edilebilmektedir. Tabi bunun en büyük etkenlerinden bir tanesi;

Asi Künefe`nin çalışma koşullarını bizlere gösteriyor. İyi bir tatlı deneyimini yaşamak zor değildir. Özellikle önem veren bir üretici olduğunda, damak lezzetimizi en güzel bir şekilde yaşayabiliriz.

Dondurulan Künefe Nasıl Tüketilir?

Bazılarımız, künefenin donmuş halinin nasıl tazeliğini koruyacağı ve sıcak halinde erimiş bir peynir kıvamının alınabileceğini merak edebilir. Bu hususta Asi Künefe, tek porsiyonluk paketlediği her bir künefe tatlısına uygun olan bir kullanım talimatı da sunar.

Böylece paketinden çıkarılan künefe, fırında belirli derecede yine birkaç dakikada pişirilmektedir. Bu pişirilme akıbetinden sonra, künefe tüm görüntüsü ve içerisinde sakladığı lezzetini donmuş halinden normal haline getirilir. Böylelikle güzel bir Hatay künefesi, müşterilerinize sunabilir ya da kendinizde tüketebilirsiniz.

Peki Dondurulan Künefeler, Uzak Yollarda Nasıl Korunuyor?

Asi Künefe, dağıtım için künefe satışını pek çok bölgeye, ile ve bu illerde yer alan, mağazalardan, marketlere, otellerden, restoranlara, kafelerden, özel tesislere ve kamu alanlarına kadar gönderir. Paketlemeler en az 60`lı ya da 100`Lü şekilde yapılarak, ulaştırılmaktadır.

Dağıtım kanalı, dondurucu özelliğini kendi içerisinde barındıran araçlar vasıtası ile yapılır. -18`lik derecede duran künefeler, ulaştıkları adreste de aynı derece muhafaza edilir. Eğer tüketilmek isteniyorsa, fırına atılır ve pişirilir. Böylece ilk günkü tazeliğinde, bayatlama olmadan ve kuru bir tadı olmadan lezzetli bir şekilde İstanbul künefe olarak, İzmir Künefe, Ankara ya da yaşadığınız yerde tüketebilirsiniz.