En Güzel Kadayıf Ve Künefeler Asi Künefede

En Güzel Kadayıf Ve Künefeler Asi Künefede

Hatay künefe, bu şehre özgü olarak imal edilen ve oldukça lezzetli olan bir üründür. Yapımında tel kadayıf, tereyağı, şeker, su, Antep fıstığı ve özel bir peynir kullanılmaktadır. Çok uzun yıllardan beri yapılan bu harika tatlı, Türk mutfağının da vazgeçilmezleri arasına girmiştir. Gerçek Hatay künefesi yemek isteyenler ise Asi künefeyi tercih etmektedir. Hataylı ustaları ile 40 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan firma, en güzel künefe ve kadayıfları üretmektedir. Yaygın dağıtım ağı ile de bu ürünleri ülkenin her yerine ulaştırmaktadır.

Asi Künefe Ürünleri Nelerdir?

Dondurulmuş künefe firmanın en önemli ürünü olarak dikkat çekmektedir. Firmanın şubesinin olmadığı yerlerde yaşayanlar için piyasaya sürülen bu künefe çeşidi büyük ilgi görmektedir. Normal künefeden hiçbir farkı yoktur. Aynı malzemeler kullanılmaktadır. Sadece pişirme ve şerbet dökme aşaması müşteriye bırakılmıştır. Özel dolaplarda soğutulan künefe, ülkenin her köşesine gönderilmektedir. Ayrıca bu künefe çeşidi bir kişilik porsiyonlar halinde satışa sunulmaktadır. 60 ila 100 paketten oluşan koliler de mevcuttur. Yemekten sonra künefe ikram etmek isteyen lokantalar, koli ile bu künefeleri satın almaktadır. Böylelikle künefe satışı başarılı bir biçimde yapılmaktadır. Bunun yanı sıra kadayıf çeşitleri de müşterilerini beklemektedir. Dondurulmuş paketler içerisinde kadayıf satışı da yapılmaktadır. Bu kadayıflar hem cevizli hem de Antep fıstıklı olmak üzere iki farklı şekilde üretilmektedir.

Asi Künefe Nasıl Bir Firmadır?

Asi künefe uzun senelerden beri sektörde yer almaktadır. Antakya`da küçük bir dükkanda başlayan serüven, 40 senenin ardından Türkiye`nin birçok yerine yayılmıştır. Lezzetli tatlıları ile damak tadına sahip olan insanların vazgeçemediği firma, hijyenik ortamlarda tatlı yapmaktadır. İlk günkü tadını halen koruyan firma, bunu daha da geliştirerek tüm Türkiye`ye yaymıştır. İstanbul künefe dükkanı ile de buradaki ihtiyacı karşılayan şirket, artık internet üzerinden ve kargo sistemi ile ülkenin her yerine ürün satmaktadır. Özel standartlarda üretilen bu ürünler, büyük bir talep görmektedir. Birçok kalite belgesine sahip olan şirket, marka tescili de yapmış ve isim hakkını marka haline getirmiştir.