En İyi Dondurulmuş Künefe Asi Künefe Markasıyla Buluştu

En İyi Dondurulmuş Künefe Asi Künefe Markasıyla Buluştu

Geleneksel Hatay künefesi olarak sadece ülkemizde değil aynı zamanda yurt dışında da yoğun olarak tüketilir. Tatlıcılardan hazır olarak yiyebileceğiniz künefeleri günümüzde dondurulmuş olarak da satın alabilirsiniz. Tamamen doğal malzemelerden üretilen ve gıda mühendisleri tarafından denetlenen ürünleri istediğiniz zaman servise hazır hale getirebilirsiniz. En İyi Dondurulmuş Künefe kapsamında ise kırk yılı aşkın süredir hizmet veren Asi Künefe markasını tercih edebilirsiniz. Hazırlanan ürünlerde hiçbir şekilde katkı maddesi kullanılmaz ve sağlık konusunda hijyen kurallarına son derece önem verilir. Cevizli, Antep fıstıklı kadayıfın yanı sıra Hatay künefesi gibi seçeneklerinde yer aldığı ürünler siparişin alınmasının ardından kargoya verilir. İstenilen lokasyona bağlı olarak, en geç iki gün içinde dondurulmuş tatlılarınız elinize ulaşır. Hazır olarak servis edilen künefe fiyatlarına kıyasla oldukça ekonomiktir ve ürün miktarı arttıkça ödeyeceğiniz toplam ücret sayısı daha düşüktür. Canınız istediği her an buzluktan çıkartarak servis edebileceğiniz tatlılar için hemen siteyi ziyaret edebilirsiniz

Dondurulmuş Künefelerin Hazırlanması

Oldukça lezzetli ve pratik olan En İyi Dondurulmuş Künefe hazırlamak için, sadece şerbet hazırlamanız gereklidir. 1 su bardağı şeker ve suyun kaynatılmasıyla elde edilen şerbetin yapımı oldukça basittir. Diğer taraftan ise buzluktan çıkartmış olduğunuz tatlıları ister fırında isterseniz de tavada pişirmelisiniz. Hazırlamış olduğunuz şerbetin içine bir iki damla limon suyu eklerseniz karışımın daha hafif olmasını sağlarsınız. Sıcak olarak pişirilen künefenin üzerine şerbeti dökerek, beş dakika kadar içine çekmesini beklemeniz lezzeti ve yumuşaklığı açısından önemlidir. Eşsiz lezzeti ile herkesin beğenisini kazanan künefeleri güvenle sevdiklerinize sunabilirsiniz.

Dondurulmuş Künefe Nereden Satın Alınır?

Dondurulmuş ürünlerin yoğun olarak tercih edilmesinden sonra tatlıları içinde benzer üretimler gerçekleştirilmiştir. Özellikle Hatay künefesinin pazarı oldukça geniştir ve tüketiciler doğru marka arayışlarına girmiştir. Doğal ve sağlıklı olmasının yanı sıra üretim aşamasında hijyen kurallarına uyulması da oldukça önemli bir konudur. En İyi Dondurulmuş Künefe satın almak isteyen tüketiciler, Asi Künefe markasında olduğu gibi ürünlerin sertifikalı olup olmadığına dikkat etmelidir. Bunun yanı sıra ambalajı yırtılmış ya da zarar görmüş ürünlerin sağlık açısından zararlı olduğu da uzmanlar tarafından belirtilmiştir.