En İyi Dondurulmuş Künefe Nerede Bulunur?

En İyi Dondurulmuş Künefe Nerede Bulunur?

Türkiye`nin seçkin markası olarak sektöründe ilk sıralardaki yerini koruyan firmamız seçkin restoran ve pastanelerdeki yerini almıştır. Künefemizin almış olduğu olumlu tepkiler sayesinde hızla yayılan markamızı işyerlerinizde deneyebilir ve müşterileriniz için sipariş verebilirsiniz. En İyi Dondurulmuş Künefe arıyorsanız üretiminde katkı maddesi kullanmadan ve gıda mühendisleri eşliğinde hazırlanan tatlımızdan emin olabilirsiniz. İşyerlerinizde tatlı menüsünü zenginleştirmek için sipariş vereceğiniz ürünü deneyen müşterilerinizin beğenilerine şahit olacaksınız. Kaliteden ödün vermeden çalışan firmamız nefis lezzetler için en iyisini yapıyor ve üretimden sonra anında dondurarak satışa hazır hale getiriyor. -42 derecede Dondurma işlemi sayesinde gıdanın en doğal haliyle saklanması sağlanıyor. Ürünlerimizin soğuk zinciri kırılmadan tüketicilerimizle buluşturan ve -18 dereceli araçlarla Türkiye`de bulunan zincirlerimize ulaştırıyoruz. Sizde zincirin bir halkası olmak için bizi arayabilir ve yöresel lezzeti ikram edebilirsiniz.

Dondurulmuş Künefe Nasıl Servise Hazır Edilir?

İşyerinizde dondurucu dolaplarda muhafaza ettiğiniz künefeyi önceden ısıtmış olduğunuz 250 derecelik fırında sadece 10 dakika pişirdiğinizde üzerine sıcak şerbet dökerek En İyi Dondurulmuş Künefe tatlınızı sunuma hazır hale getirebilirsiniz. Künefeyi dolaptan çıkarıp erimesini beklemeden fırınlayabilir ve vakit kaybetmeden müşterinize veya misafirlerinize servis edebilirsiniz. Lezzetini çok beğeneceğiniz tatlıyı ani gelen misafirleriniz içinde hemen servis edebilir ve lezzetli ikramı gerçekleştirebilirsiniz. Her gün zincirimize yeni halkalar ekleyerek büyüyen firmamız sayesinde müşteri sayınızda artışlar yaşayabilirsiniz.

Hakiki Künefe Deneyimini Yaşayın

En iyi ve lezzetli haliyle ürettiğimiz künefeleri denediğinizde hakiki künefe lezzetini bizimle yaşamış olacaksınız. 40 yıldır işini kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gıda işletmeciliğimizle her gün daha da büyüyor ve kitlelere hitap ediyoruz. Türkiye`nin her köşesinde damakları tatlandırmayı hedef haline getiren firmamız giderek dış pazara açılma hedefiyle büyüme devam ediyor. En İyi Dondurulmuş Künefe sipariş vererek restoranınızda, otelinizde, pastanenizde müşterilerinize pratik olarak servis edebilirsiniz. Hatay Künefesinin lezzetini tattığınızda farkı anlayacak ve sipariş verdiğinize pişman olmayacaksınız. Lezzetimizle tanışmak için arayabilir ve aklınızda kalan tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Asi Künefe olarak sizlere kaliteyi sunuyor ve lezzet dünyamızın kapılarını açıyoruz.