En İyi Künefe Gerçek Hatay Künefesi

En İyi Künefe Gerçek Hatay Künefesi

Tatlı sevdalılarının, tatlı deyince de şerbetli tatlıların yerinin bir ayrı olduğunu düşünenlerin, vazgeçilmez tercihlerinden biri de gerçek Hatay künefesi olmaktadır. Yemek sonrasında damakta unutulmayacak bir lezzet bırakan ya da sadece bir Hatay künefesi yemek isteyenlerin, en çok dikkat ettikleri şey de gerçek bir künefe tadına ulaşacakları yerler olmaktadır. Ancak bir yerde yaşayıp da künefe yemek için sürekli Hatay`a gidilmesi de pek mümkün olmayacağı için, gerçek lezzeti sunan yerleri bulmak da çok önemlidir. Bu durumda, künefe satışı yapan ve bunu en gerçek lezzeti ile sunun yerlerin keşfedilmesi gereklidir. Bizler de bu keşif için size yardımcı oluyor, aradığınız en iyi künefenin gerçek künefe olduğu bilinci ile sizlere hizmet veriyoruz.

Çıtır kadayıfı ile sıcacık peynirin buluşarak antep fıstıkları ile ya da tercihe göre kaymakla süslenerek servis edilen bu muhteşem lezzetin gerçek tadını; Asi Künefe markasının olduğu her yerde artık bulmanız mümkün olacak. Geniş dağıtım ağımız sayesinde ve dondurucular ile Türkiye`nin pek çok iline sağladığımız ulaşımla dondurulmuş künefe ürünlerimizi, istenilen her yere ve tüm gerçek künefe sevenlerin bulunduğu illere göndermekteyiz.

Gerçek Hatay Künefesi Tadının Farkı

Bir ürünün, yemeğin ya da tatlının en doğru ve en gerçek tadı, kültürünün bir parçası olduğu yöredeki kişilerin ellerinden çıkar. Bizler de bu bilinçle, kendi tesisimizde Hatay künefesi alanında uzmanlaşmış kişilerin yaptıkları künefeleri; tüm Türkiye`ye ve İstanbul künefe satan yerler içinde, marketlere, restoranlara, özel ya da kamusal işletmelere ve de otellere ulaştırmaktayız. Alanında uzman ellerden çıkan künefelerimiz, Hatay`da tadabileceğiniz künefelerin kalitesi ve benzerliği ile aynı olması bakımından da tescillenmiştir. Tescillenmiş bir markadan gerçek künefe tadını almak ve bu tadı sunmak için tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmek olacak.

Bir Künefeden Daha Fazlası

Gıda mühendislerimizin üretilmeden önce gıda testlerinden geçirdiği ve çeşitli gıda testlerine tabi tuttukları kadayıflarımız ve peynirlerimiz ve de kendi tesislerimizde yaptığımız üretimimiz, 40 yıllık deneyimle birleşince ortaya bir künefeden daha fazlası çıkmaktadır. İstanbul künefe firmaları içinde ve tüm Türkiye`de sizlerde bir künefeden daha fazlasını istiyorsanız, Asi Künefe olarak bizlere ulaşmanız yeterli olacak.