En İyi Künefe İstanbul`da Nerden Alınır?

En İyi Künefe İstanbul`da Nerden Alınır?

Künefenin doğduğu Hatay topraklarındaki lezzetini iç pazarda her yere ulaştırarak lezzetimizin yayılmasını sağlıyoruz. 40 yıllık tecrübemizle kalitemizi ve kapasitemizi artırarak hızla ilerliyoruz. Üretim sürecinde insan sağlığını düşünerek hijyenik ürünlerimizi imal ediyoruz ve gıda mühendislerimizin denetiminde ve kontrolünde sağlıklı künefe tatlısını hazırlıyoruz. Künefenin imali sırasında hiçbir katkı, koruyucu madde kullanmıyor ve üretimden hemen sonra şoklamak için dondurucuda muhafaza ediyoruz. Tek tek özel ambalajında bozulmadan kalabilen ve 6 ay boyunca muhafaza edilen künefeyi siparişlerinizde koliyle getiriyoruz. -18 derecede bulunan araçlarımız içerisinde buzu çözülmeden elinize ulaştırıyoruz. En İyi Künefe İstanbul içinde lezzeti damağınızda kalacak künefeyi sipariş verebilir ve eşsiz lezzetin tadına bakabilirsiniz.

Gerçek Künefe Tadına Doyulmaz

İşyerlerinizde toptan gıda işiyle uğraşıyorsanız restoran, cafe, pastane sahibiyseniz müşterileriniz için değişik lezzetleri bulundurmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. En İyi Künefe İstanbul içinde her müşterimize kısa zamanda ulaşıyor ve dondurulmuş künefemizi ulaştırıyoruz. Siz sadece servis için dondurulmuş ürünün erimesini beklemeden önceden ısıtılmış fırında 250 derece ayarında kızarıncaya kadar pişiriyor ve ılık şerbet ilavesiyle servise hazır ediyorsunuz. Her gün büyüyen firmamızda İstanbul`da bulunan en seçkin yerlerin künefe ihtiyacını karşılıyor ve pazarımızı ülke çapında genişletmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yurt içinde pek çok noktada bulunan işyerlerine hizmet ediyor ve lezzetimizi ulaştırıyoruz.

Her Nerede Olursanız Oradayız

Gerçek Hatay künefesini sizlerle buluşturmak için sipariş verdiğinizde kapınıza kadar getiriyor ve koliler halinde her biri ayrı paketlenmiş ürünlerinizi buzu çözülmeden özel araçlarımızla ulaştırıyoruz. Geniş yaygın dağıtım ağına sahip firmamızdan ister evinizde misafirleriniz için ister işyerinizdeki müşterileriniz için pratik olarak hazırlayabilir ve lezzetinin farkına varabilirsiniz. Seçkin mekanların vazgeçilmezi olan ve tatlımız sayesinde müşterilerini katlayan zincirimizin bir halkası da siz olabilirsiniz. Özel Hatay peyniri ve kadayıfın eşsiz buluşmasının yaşandığı künefenin sıcak servis edilmesi olmazsa olmazıdır. İçinde eriyen peynir ve şerbetin buluşması sayesinde lezzetine doyum olmayacak tatlımızı hemen sipariş verebilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden çalışan firmamızdan istediğiniz bilgileri almak için arayabilir ve toplu sipariş verebilirsiniz. Her gün daha da büyüyen üretim kapasitemizle En İyi Dondurulmuş Künefe İstanbul içinde her yerde künefe deneyimini bizimle yaşayabilirsiniz.