En İyi Künefe Nerede Yenir

En İyi Künefe Nerede Yenir

Antep fıstıklı künefe sürekli olarak ilgi gören ve çok büyük bir kitleye hitap etmeyi başaran az şerbetli bir tatlıdır. Şerbetin yoğun olduğu tatlılardan ziyade daha az kalorisi bulunan tatlının temin edilebilmesi için satış noktalarına gidilebilir. Bunun haricinde Hazır künefe satışı olarak tanımlanan işlem yapılmaktadır. Bu işlemle ilgili yürütülen çalışmalar günümüzde de hız kazanıyor. Özellikle Ankara ve İstanbul`da evde künefe yapılabilmesi için üretilen dondurulmuş hazır künefeler son derece yaygındır. Bunun yanısıra Hatay`da da önceden hazırlanan fakat ısıtılmayan ve şerbet dökülmeyen künefeler her zaman kullanıma hazırdır.

Hatay Künefe Yapılışı ve Lezzetli Künefe

Yıl içerisinde herhangi bir zaman diliminde Hazır künefe satışı ile ilgilenen ASİ Künefe ile birlikte dondurulmuş künefenizi elde edebilirsiniz. Firmanın hergün yüzlerce adet hazır ve dondurulmuş ürün sattığı düşünüldüğünde, rahatlıkla satın alabilirsiniz. İstediğiniz miktardaki satın alma işlemi için internet üzerinden, telefon numarasıyla veya elektronik posta aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. Hem işyerlerine hem de evlere sipariş hizmeti verildiği için, kargo aracılığıyla paketler halinde onlarca künefe de alınabilmektedir.

Ürünün hazır künege olarak tanımlanıyor olmasının en önemli özelliği, şerbet konulduktan sonra hızlı bir şekilde pişirilerek kullanılabiliyor olmasıdır. Bundan dolayı ürünü isterseniz buzdolabında haftalarca bekletebilir ve istediğiniz zaman çıkartarak yeni yapılmış gibi pişirebilirsiniz. Malzemelerin hepsi sadece ısıtıldıktan ve şerbet döküldükten sonra aktif duruma geçecek ve lezzetinde hiçbir değişim yaşanmayacaktır.

En İyi Künefe Nerede Satılıyor?

Yıllar boyunca milyonlarca kişinin tadına baktığı künefenin artık çok büyük ve önemli bir yeri bulunuyor. Son 40 yıldır sektördeki varlığını sürdüren ASİ Künefe aracılığıyla adını duyurmayı başarmış olan tatlı, tadından feragat etmeden satışa sunuluyor. Türkiye`nin en başarılı ve en hızlı pişirilebilecek olan künefesinin tadına bakmak için kısa süre içerisinde ASİ Künefe salonlarına gidebilirsiniz. Bunun yanısıra firmanın restaurant olarak hizmet veren mekanlarda satışa sunduğu ürünlerinin de tanıda bakabilmeniz mümkündür. Türkiye`nin dört bir yanına Hazır künefe satışı yapıldığı için ASİ Künefelerini bulmak zor olmayacaktır. Tadıyla firmanın gelişim süreci doğru orantılı olduğu için de her türlü faaliyet net bir şekilde ortaya çıkabilmektedir.