En İyi Künefeyi Tatmak İsteyenlerin Buluşma Noktası

En İyi Künefeyi Tatmak İsteyenlerin Buluşma Noktası

Kadayıf ve tuzsuz peynirle hazırlanan geleneksel şerbet tatlısı olan künefe herkesin damak zevkine uygun bir lezzete sahiptir. Bu sebeple sadece ülkemizde değil yurt dışında bile yoğun bir şekilde tüketimi söz konusudur. Ancak yapımı kolay gibi görünen künefenin lezzetini yakalamak oldukça zahmetlidir ve deneyim gerektir. Kırk yıldan fazla süredir bu sektörde bulunan ve En İyi Künefeyi, İstanbul başta olmak üzere birçok şehre Asi Künefe markasıyla gönderim yapan firma üretir. Binlerce mekanın yanı sıra market ve otellere de gönderim yapan firma dondurulmuş künefe alanında birçok sertifikaya sahiptir. Ustaların deneyimlerinin yanı sıra, gıda mühendisleri gözetiminde üretilen künefelerin içinde hiçbir şekilde katkı maddesi kullanılmaz. Ayrıca gıda sektörüne uygun olacak şekilde, hijyen koşulları kapsamında yapılan denetimlerden de başarıyla geçmiştir. Ekonomik ve pratik olan dondurulmuş künefelerin hazırlanması da oldukça basittir. Ayrıca fıstıklı ya da cevizli olmak üzere, birçok seçeneğe sahip olan tatlıları kolayca sipariş edebilirsiniz.

Dondurulmuş Künefe Siparişi Hakkında

Herkesin beğenerek yediği künefelerin tüm noktalara ulaşabilmesi için, sadece İstanbul`da değil diğer tüm şehirlerin siparişleri dikkate alınır. Yani dondurulmuş ürünler sayesinde En İyi Künefe İstanbul dışında da tüketilebilir hale getirilmiştir. En az 60 adetten oluşan ürünleri satın almak için Asi Künefe sitesini ziyaret edebilir ve detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Markanın güvenilir ve kaliteli olmasından dolayı birçok otel, mekan ve marketler sahipleri yoğun bir şekilde sipariş verir. Siparişin alt limiti altmış olarak belirlenmiş ancak dilediğiniz kadar ürün talep edebilir ve satın alabilirsiniz. Buzluklarda altı aya kadar saklanabilen künefeler, hazırlandıkları zaman ilk günkü lezzetini muhafaza eder. Ayrıca cevizli ya da fıstıklı seçenekleriyle de tüketicilerin damak tadına göre çeşitlendirilmiştir.

Marketlerden Alınan Dondurulmuş Künefeler Kaliteli Midir?

Dondurulmuş ürünlerin yoğun olarak tüketildiği marketlerde satılan künefeler ile canınız istediği anda tatlıyı tüketebilirsiniz. En İyi Künefe, İstanbul marketlerinde Asi Künefe markası altında satılır ve tüketicilere ulaştırılır. Sağlık açısından denetimlerden geçen ve kaliteli olduğuna dair sertifikaları olan künefe satın almak için internet üzerinden de sipariş verebilirsiniz.