En Sağlıklı Künefe Ve Kadayıflar Asi Künefede

En Sağlıklı Künefe Ve Kadayıflar Asi Künefede

Hatay künefe, Türkiye`nin en büyük değerlerinden birisidir. Hatay kentine özgü olan bu ürün; tel kadayıf, Antep fıstığı, peynir, tereyağı ve şeker kullanılarak imal edilmektedir. Özellikle yemeklerden sonra yenilen bu harika tatlı, milyonlar insan tarafından tercih edilmektedir. Fakat her künefe, gerçekten de Hatay yöresine özgü bir şekilde yapılmamaktadır. O yüzden gerçek Hatay künefesini tatmak gerekmektedir. Bu noktada Asi künefe firması, size gerçek künefe tatma fırsatını sunmaktadır.

Asi Künefe Ürünleri Nelerdir?

Dondurulmuş künefe firmanın en önemli ürünüdür. İşletmenin şubelerinde normal ve dondurulmamış olan künefe de satılmaktadır. Ancak eve siparişler ve ülkemizin farklı yerlerine gönderim için dondurulan künefeler de satışa sunulmuştur. Normal bir şekilde hazırlanan bu künefeler, belli bir soğuklukta ambalajlı bir şekilde saklanmaktadır. Bundan dolayı da ülkenin her bölgesine gönderilebilmektedir. Hiçbir şekilde bozulmayan bu ürün ile künefe satışı başarılı bir şekilde yapılabilmektedir. Ürünü satın alanların yapması gereken şey ise künefeyi pişirmek ve üstüne şerbetini dökmektir. Dondurulan künefeler tek porsiyonluk paketlere konulmaktadır. Ayrıca toplu satış için de 60 ve 100 paketten oluşan koliler mevcuttur. Firmanın diğer ürünleri ise kadayıftır. Hem Antep fıstıklı hem de cevizli kadayıflar üretilmektedir. Bu ürünler de tıpkı künefe gibi dondurulmakta ve paketlenmektedir. Türkiye`nin her yerine kadayıf satışı da başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Asi Künefe Nasıl Bir Firmadır?

İstanbul künefe konusunda oldukça şanslıdır. Çünkü Asi künefe firmasının en büyük şubesi burada yer almaktadır. Asi künefe işletmesi, 40 sene önce faaliyete geçmiştir. Antakya merkezde küçük bir dükkanda başlayan tatlı üretimi, aradan geçen senelerden sonra iyice profesyonel bir hal almıştır. Ancak künefe ve kadayıfların tadı korunmuştur. Halen ilk günkü lezzeti bulmak mümkündür. künefe konusunda markalaşan şirket, değişik özel ve devlet kurumlarından birçok kalite belgesi almayı başarmıştır. Bundan dolayı da firma tamamen güvenilir bir yapıdadır. Hijyene de dikkat eden şirket, özel olarak faaliyet gösteren tesislere sahiptir. Tüm ürünlerini temizlik koşullarına uyarak üretmekte ve ülkenin her yerine de satmaktadır.