Evlere Künefe Servisi

Evlere Künefe Servisi

Antakya`da künefelerin satılmaya başlandığı günden bu yana her bir firma kendine has fiyat aralığıyla, damak tadıyla ve işlem hızıyla sektördeki yerini almaktadır. Kalıcılığın sürdürülebilmesi için mutlaka Künefe Antakya ve çevresinde olduğu gibi lezzetli bir şekilde piyasaya sürülmelidir. Sektörde yer edinmeye başlamasıyla birlikte kalıcı bir şekilde 40 yıldır hizmet veren ASİ Künefe, evlere ve firmalara servis yapmaktadır.

Hatay Künefe Yapılışı ve Lezzetli Künefe

Türkiye`de en lezzetli olan ve yenilebilecek şekilde hazırlanan künefeler arasında yer alan ASİ Künefe, sürekli olarak hizmet veriyor. Firmanın 1960 yılından bu zamana kadar belirlemiş olduğu hizmet politikası sonucunda sadece farklı ve güncel uygulamalar görülebilmektedir. Özellikle sektörde daha önce karşılaşılmayan bir şekilde künefelerin nasıl yapıldığı ve nasıl servis edildiği video aracılığıyla açıklanmıştır. Bu sadece Künefe Antakya genelindeki hizmetindeki başarının bir sonucu olarak diğer şubelerini açan ASİ Künefe ile tanınmaya başlanmıştır. Çok uzun bir süre boyunca günün büyük bir bölümünde satış noktası olarak hizmet verilen şubede dondurulmuş hazır künefe de satılıyor.

En İyi Künefe Nerede Satılıyor?

Çok uzun bir süre boyunca Hatay tamamen gelişime ve yöresel lezzetlere ev sahipliği yapan bir bölge olarak anılmıştır. Özellikle künefeyle birlikte adından sıkça söz ettiren şehir, Türkiye`nin en lezzetli tatlılarını bünyesinde barındırmaktadır. Hatay`da yapılan bir künefeyle herhangi farklı bir bölgede yapılan künefe arasında çok büyük fark olacağı düşünülür. Bu durumun gerçek olmadığını ispatlamak amacıyla Künefe Antakya dışında da lezzetli olabilir politikasıyla ASİ Künefe sektördeki yerini almıştır. Verilen kararla birlikte, an itibariyle 40 yılı aşkın süredir sektörde olan firmanın güncel değerleri ortaya çıkmaya başlamıştır. Yürütülen çalışmaların her biri ASİ Künefe`nin gelişimini gözler önüne sermeyi kolaylaştırmaktadır.

Bu güne kadar yürütülen çalışmaların düzenli ve kaliteli olmasının en önemli özelliği, daha önce bu tarzda istikrar sağlanamamış olmasıdır. Gelecekte de aynı şekilde üretimin yapılacağı bilindiği için ASİ Künefe büyük bir kitle tarafından tercih edilmektedir. Antakya ve diğer illerde oldukça uygun fiyatlardan satılan künefeler, ayrıca dondurulmuş olarak da toplu bir şekilde satılabiliyor.