Gerçek Hatay Künefesi İçin Doğru Adres

Gerçek Hatay Künefesi İçin Doğru Adres

Anavatanı Hatay olan künefenin gerçek lezzetine ulaşmak, besin değerlerinden yararlanmak ve damaklarda unutulmayacak lezzetin tadına varmak için yapılacak ne güzel şey; gerçek künefe satışı yapan yerlere ulaşmak ya da bu yerleri keşfetmek olacaktır. Başka bir şehirde yaşayıp da küfenin anavatınına devamlı olarak gitmek pek de mümkün değildir. Bu noktada bizler ; gıda mühendislerimiz tarafından üretimlerin kontrolleri yapılması, kendi ürünlerimizi tesislerimizde yüzde yüz doğal malzemelerle üreterek ve kalite sağlık kontrollerinden geçirerek sunduğumuz hizmetle sizlere ulaşarak, gerçek Hatay künefesi için doğru adresi bulmanıza yardımcı oluyoruz.

40 yıllık deneyimimiz ile geniş dağıtım ağımız devreye girerek, - 18 derece dondurucularımızda dondurulmuş künefe dağıtımımızla; sizleri gerçek künefe tadı ile buluşturuyoruz. Sizler de gerçek bir künefe severseniz ve bunu tüm müşterilerinize sunmak isterseniz, gerçek künefe dendiğinde aklınıza Asi Künefe gelmeli ve bizlerin hizmetinden yararlanmalısınız.

Gerçek Künefe ve Daha Fazlası

Kendi tesislerimizde yaptığımız üretim, alanında uzman ellerden çıkan ürünlerimiz ve gıda mühendisleri ile iş birliği içinde çalışmamızla birlikte 40 yıllık deneyimimiz sayesinde de gerçek künefenin tescilini alan bir marka olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Tüm Türkiye`de ve İstanbul künefe firmaları içinde sizler de gerçek bir künefe daha fazlası için Asi Künefe olarak bizlere ulaşarak, kaliteli bir hizmet sunmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Üstelik gıda sektörü içinde tescilli ve de kaliteden taviz vermeyen bir hizmetten de çok uygun fiyatlarla ve farklı ödeme seçenekleri ile yararlanma imkanına sahip olacaksınız.

Gerçek Künefeyi Keşfedin

Hem kalitenin hem profesyonelliğin hem de gerçek bir ürünü satmanın güveniyle verdiğimizi hizmetlerden yararlanarak sizler de gerçek künefe tadını, bizlere ulaşarak keşfedebilirsiniz. Bizlerle kuracağınız iletişim sayesinde; hangi işletmeye sahipseniz; otel, restoran, özel ya da kamusal işletme veya market, sunacağınız gerçek künefe sayesinde müşterilerinizden de inanılmaz olumlu dönütler alacak, tüm künefe severlerin odak noktası ve uğrak yeri haline geleceksiniz. İstanbul künefe satan yerler başta olmak üzere tüm şehirlerimizde sizler de, gerçek künefe severlerin uğrak yeri olmayı istiyorsanız, tek yapmanız gereken bizlerle irtibata geçmek olacaktır.