Gerçek Hatay Künefesi Lezzeti ile Buluşma

Gerçek Hatay Künefesi Lezzeti ile Buluşma

Her yörenin ve her ilin kendine özgü farklı damak tatlı vardır. Bu tatlara, yöresel ustaların becerikli ellerinden ulaşmaksa, yemek kültürü ile yakından ilgili olanların ya da yemek yemeyi, farklı tatlar tatmayı sevenlerin en çok istediği şeylerden bir tanesidir. Bu durum pek mümkün olmadığında ise; kişiler yaşadıkları illerde sevdiği tatları en gerçeği ile yapan restoranlar, işletmeler ya da satışını yapan marketler ararlar. Bizler de sizleri, künefe severleri, gerçek Hatay künefesi lezzeti ile buluşturmak için künefe satışı ile hizmet vermekteyiz. 40 yıllık deneyimimiz ve tescillenmiş markamızın hizmetini ve gerçek künefe tadını Asi Künefe olarak bizlerde bulmanız mümkün olacak.

Büyük işletmeli ya da diğer tüm otellere, marketlere, restoranlara, kamusal ya da özel tesislere; gerçek künefe tadını, gelişmiş dağıtım ağımız ve ve dağıtım servislerimizde bulunan -18 derece dondurucularımızda dondurulmuş künefe ürünlerimiz sayesinde ulaştırmaktayız. Sizler bireysel olarak ya da hizmet verdiğiniz yerde; gerçek künefe tadını müşterilerinize ulaştırmak ve harika dönütler almak istiyor ve ürünlerin sürekliliği, devamlılığı olsun istiyorsanız tek yapmanız gereken Asi Künefe olarak bizlere ulaşmak olacak.

Gerçek Künefe Lezzeti

İnsan sağlığına zararlı olmayan maddelerden ve yüzde yüz doğal malzemelerden ve de kendi tesisimizde yaptığımız üretim sayesinde oluşturduğumuz kalite ve profesyonel olarak hizmet verdiğimiz bu geniş ağda, daha doğru olarak belirmek gerekirse bu büyük ailede sizler de yerinizi alarak; gerçek künefe lezzetini sunma farkını yaşamanın ve bizler de sizlere bunu yaşatmanın memnuniyetini duymaktayız. Asi Künefe olarak gıda sektöründe kendimizi ispat etmiş hizmetimiz, müşterilerimizden aldığımız dönütler sayesinde de hizmet ağımız gün geçtikçe genişlemekte ve birçok kişiye ulaşarak gerçek künefe tadını anlatmanın hazzını yaşamaktayız.

Gerçek Künefe Lezzeti ile Fark Yaratın

Gıda kontrollerini yaptığımız ve kendi ürettiğimiz yüzde yüz doğal malzemeler sayesinde; hizmet verdiğiniz alanda gerçek bir künefe tescili almış bir marka aracılığı ile hizmet vermek ve müşterilerinizi memnun etmek ; İstanbul künefe satan yerler başta olmak üzere tüm Türkiye`de sunduğunuz tatla fark yaratmak istiyorsanız, Asi Künefe olarak bizleri tercih edin, bizlerin farkıyla sizler de sektörünüzde fark yaratın.