Gerçek Hatay Künefesinde Kalite

Gerçek Hatay Künefesinde Kalite

Çıtır çıtır kadayıfıniçinde sıcacık uzayan peynirin buluşmasına bir de antep fıstıkları ile ya da tercihe göre kaymakla süslenmesini; bir de tam kıvamında şerbetinin kenarından süzülmesinin somut hali Hatay künefesi olmaktadır. Gerçek Hatay peynirinin ve tam kızarıklığında ve tel tel yapılmış kadayıfın kendi tesisimizde yaptığımız üretimle ve tatlı alanında uzman kişilerin tüm bu malzemelerden gerçek Hatay künefesi oluşturması ile ortaya çıkan sonucu, künefe satışı ile sizlere ulaştırmaktayız. Geniş dağıtım ağımız sayesinde ve dondurucular ile Türkiye`nin pek çok iline sağladığımız ulaşımla; bu eşsiz lezzetidondurulmuş künefeşeklinde; istenilen her yere ve tüm gerçek künefe sevenlerin bulunduğu illere göndererek, damaklarınınızda unutulmayacak tatlar bırakmayı amaçlamaktayız.

Hatay künefesi yemek isteyenlerin, en çok dikkat ettikleri nokta; gerçek bir künefe tadına ulaşacakları yerleri bulmak olmaktadır. Ancak bir yerde yaşayıp da künefe yemek için sürekli Hatay`a gidilmesi çok da olasıolmadığından, gerçek lezzeti sunan yerleri bulmak yerine, biz sizlere Hatay künefesini getiriyoruz. Asi Künefeleri olarak hizmet verdiğimiz illeri ve yerleri takip etmeniz sonucunda, gerçek Hatay künefesi lezzetine sizler de ulaşabilirsiniz.

Gerçek Hatay Künefesi ve Daha Fazlası

Kendi tesisimizde Hatay künefesi alanında uzmanlaşmış kişilerin ürettikleri künefeler, kalite ve sağlık standartlarında uygunluk testlerinden geçirilerek ve de gıda mühendisleri tarafından test edilerek piyasaya sunulmaktadır. Böylece hem gerçek künefe tadına hem de sağlıklı ve kaliteli ürünlere sizler de sahip olmaktasınız. Üstelik kalitesi ve tadıyla alanında aldığımız tescille ve de uyguladığımız ekonomik fiyat politikası sayesinde İstanbul künefe firmaları ve tüm ülkemizdeki firmalar içinde gerçek Hatay künefesinden daha fazlasına, Asi Künefeler`den alacağınız hizmet ile erişebilirsiniz.

Hatay Künefesinde Gerçek Lezzet

Bizler; alanında uzman ellerden çıkan künefelerimizi, Hatay`da tadabileceğiniz künefelerin kalitesi ve benzerliği ile birebir aynı olarak üretmekteyiz. Bu alanda tescillenmiş olarak verdiğimiz hizmetle; gerçek künefe tadını almak ve bu tadı da sunmak için tek yapmanız gereken; internet adresimiz ya da iletişim numaralarımız üzerinden bizlerle irtibat kurmak olacak. İstanbul künefe satan yerler içinde ve tüm şehirlerimizde sizler de Hatay künefesinin gerçek lezzetini sunmak istiyorsanız, Asi Künefeleri olarak bizlerle hemen iletişime geçin.