Gerçek Künefe Lezzeti İçin En Doğru Adres

Gerçek Künefe Lezzeti İçin En Doğru Adres

40 yıılık deneyime sahip, Hatay künefesinin gerçek tadına ulaşarak ve tescil almış bir firmanın ürünlerinden sizler de yararlanarak hizmet verebilir; gerçek künefe lezzeti için en doğru adres olan Asi Künefeleri olarak yaptığmız künefe satışı hizmeti ile, müşterilerinize ya da kendinize, sevdiklerinize eşsiz bir tat sunabilirsiniz. Gerçek Hatay Künefesi için Hatay`a kadar gitmenize gerek kalmadan ayağınıza kadar getirilecek bu hizmet sayesinde; bilinmeyen yerden, nasıl üretildiği ya da ne içerdiği hakkında bilgi sahibi olunmadan ve hangi ürünlerin kullanıldığından emin olunmadığı bir hizmete maruz kalmamış olacaksınız. Böylece sizler de müşterilerinize hem kaliteli hem güvenilir hem de gerçek bir künefe lezzeti yaşatmanın ayrıcalığına sahip olacaksınız.

Gıda testlerinden ve de kontrollerinden, gıda mühendislerimiz tarafından geçirilen ve en önemlisi de gerçek künefe lezzeti alanında tescil alan Asi Künefe`nin büyük dağıtım filosu ve filosunda yer alan dondurucuları sayesinde, Türkiye`nin pek çok ilinde dondurulmuş künefe hizmeti ile gerçek künefe lezzetine ulaşılabilinecek. Sizler de gerçek Hatay künefesini müşterilerinize sunarak; yemeklerden sonra ağızlarında harika bir lezzet bırakabilir ya da sadece gerçek bir künefe tatmak için gelecek kişilerin uğrak yeri haline gelebilirsiniz.

Gerçek Künefe Lezzeti İçin Doğru Tercih

Büyük işletmeli ya da küçük işletmeli tüm otellere, marketlere, restoranlara, kamusal ya da özel tesislere yaptığımız dağıtım sayesinde; başta İstanbul künefe firmaları olmak üzere ülkemizdeki tüm künefe firmaları içinde, tescillenmiş markamız ve sunduğumuz kalite sayesinde, en önemlisi de gerek bir künefe lezzetini sunmamızla gerçek künefe lezzeti için en doğru tercih olmaktayız. Üstelik, kalite, güven, profesyonel bir hizmet ve eşsiz bir lezzeti bulabileceğiniz firmamızı tercih ettiğinizde, çok uygun fiyatlar ve de uygun ödeme seçenekleri ile de karşılaşacaksınız.

Gerçek Künefe Farkımızı Sizlerin Ayrıcalığı Olsun

Bu kadar çok özelliğin çok ekonomik fiyatlarla size sunulduğu bir hizmetten yararlanmak ve İstanbul künefe satan yerleriçinde ve Tüm Türkiye`de gerçek künefe farkını sizler de müşterilerinize bir ayrıcalık olarak sunmak için iletişim numaralarımızdan ya da internet adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacak. Çok kısa süre içinde bizlerin sektördeki farkı sizlerin de ayrıcalığı olacak.