Gerçek Künefe Lezzeti Kapınızda

Gerçek Künefe Lezzeti Kapınızda

Hatay`ın en meşhur ve en lezzetli tatlarından biri olan Hatay künefesini sizler de tatmak ya da müşterilerinize sunmak istiyor; bunun için de markalaşmış, güvenirlik ve kalite alanında kendini ispat etmiş hatta gerçek künefe üzerinde tescillenmiş bir markadan hizmet almak istiyorsanız, künefe satışı ile sektörün öncü firması olan Asi Künefeleri tercih etmelisiniz. Üstelik alacağınız hizmet ile gerçek künefe lezzeti, Türkiye`nin her neresinde olursanız olun, kapınıza kadar gelecek.

Bu büyük aileye sizleri de katmak, sizlere gerçek künefe lezzeti sunmak firmamızın en büyük amaçlarınan birisidir. Asi Künefe olarak gıda sektöründe kendimizi ispat etmiş hizmetimiz, müşterilerimizden aldığımız dönütler sayesinde de hizmet ağımız gün geçtikçe genişlemekte ve birçok kişiye ulaşarak gerçek bir künefe tatmanın keyfini yaşatmaktadır. Büyük dağıtım filomuzda bulunan dondurucularımız sayesinde dondurulmuş künefe hizmetimizle Türkiye`nin pek iline künefelerimizi ulaştırarak, gerçek künfe ile buluşmanızı sağlıyoruz.

Gerçek Künefe İstediğiniz Her Yerde

Dağıtım yaparak ulaştığımız, tüm oteller, marketler, restoranlar, kamusal ya da özel tesisler ile gerçek künefe tadını birçok yere ve istediğiniz dahilinde, bulunduğunuz tüm illere ulaştırmaktayız. İstanbul künefe firmaları ve ülkemizdeki diğer tatlı firmaları içinde; marka olarak tescillenmiş firmamızdan, kalite ve profesyonel olarak vereceğimiz hizmetten, üstelik çok uygun fiyatlarla ve farklı ödeme seçenekleri ile yararlanmak istediğinizde tek yapmanız gereken; internet adresimiz ya da letişim numaralarımız üzerinden bizlere ulaşmak olacak.

Gerçek Künefe Farkını Sizler de Yaşatın

Gıda kontrolleri yaparak peynir ve kadayıfları üretmek, gıda testinden geçirmek ve kendi ürettiğimiz yüzde yüz doğal ürünlerin, alanında uzman kişilerce hazırlanması, üretim yöntemlerimizi oluşturmaktadır. Bu anlayış, müşterilerimizden olumlu dönütler almamızı ve bu büyük aileyi daha da genişletmemizi sağlamaktadır. Sizler de gerçek künefe tadını, sahip olduğunuz yerde müşterilerinize ulaştırarak aynı olumlu dönütleri alabilir, insan sağlına zararsız ve katkısız içeriklerden oluşmuş Türkiye`nin en meşhur tatlısında bir ilki gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken; İstanbul künefe satan yerler içinde ve tüm Türkiye`de Asi Künefeleri markasından hizmet alarak, künefe severleri mutlu etmek olacak.