Görsel Şölen

Görsel Şölen

Hayatımız boyunca yaptığımız işler bizi doğruluğa ve mükemmelliğe götürmeli, o yoldan hiç bir zaman ayrılmamamız sağlanmalıdır. Samimiyet, içtenlik, dürüstlük bizi her zaman doğru yola götürecektir. Bunu bilerek ve buna güvenerek işlerimizi bu adımlarla atmaktayız. Her zaman inandığımız bu doğrultuda gitmek, siz değerli müşterilerimiz için de keyif verici olmalıdır. Aslında herkes işinin politikası olarak bu doğruları kabullense, yanlış yapan kimse olmaz. Ve sizler için güven duyma problemi de yaşanmamış olur. Ama ne yazık ki her iş yeri sahibi ya da bazı insanlar bunları benimsemeyip başka noktaları ön plana koymaktadır. Her ne kadar bir süreliğine mutlu olduklarını düşünseler de, ileri ki zamanlarda aynı düşünceleri yok olacaktır. Çünkü siz değerli konuklarımız iyiyi ve kötüyü her zaman doğru kararlarla seçmektesiniz. Dememiz odur ki; herkes işiniz severek ve dürüstlük ile yaptığı taktirde kimse için bir problem yaşanmaz. Biz 40 yılı aşan süredir bu meslekte devamlılığımızı korumaktayız. Koruduğumuz bu devamlılık bu inanışlara inanmamızın etkisindedir. Çok fazla bu güne kadar hata barındıran yerlerle karşılansanız da sizden kapımızı çalmanızı her zaman beklemekteyiz. Bize buyurmaz mısınız? Hoş gelirsiniz...

Künefede İlkler Bizde

Daha önce yediğiniz künefeleri unutun ve bize odaklanın. İşimizde mükemmelliği benimsediğimizden bahsetmiştik. Bu yolda sizlerin desteği ve inancı ile her zaman ileriye gitmekteyiz. Senelerimizi verdiğimiz meslekte bir çok yenilik yaptık ve sizlerin bu yeniliklerden memnun kalmasını sağladık. Her işimizi aşkla ve sevgi ile yaptığımızı belirtmekte fayda var. İşimize aşkla ve sevgiyle başlamamız sunduğumuz gıdalara da yansıyacağı için bu doğrultuda yürümeyi görev edindik.

Her Yerdeyiz

ASİ Künefe ile her yerde her zaman mükemmellikle sizinleyiz! Künefelerimizi dondurulmuş şekilde bir çok yere vermekteyiz. Toptan satışımızın da olduğunu belirterek sizleri bir kez daha memnun etmek isteriz. Diyelim ki bir toplantıdasınız ve burada müdürsünüz. Çalışanlarınız iş yapmaktan bunaldığını ve biraz mola vermek istediklerini gözlerinden okuyorsunuz. Peki bu durumda sadece mola vermek yeterli midir? Tabiki de hayır! Toptan satışını sunduğumuz künefelerden alıp hazırlanışının çok kolay olduğunu söylesek? Evet aslında böyle bir molaya sizin de ihtiyacınız var. O halde durmayın ve sizleri toptan satışını sunduğumuz yerlere davet edelim. Marketlere, otellere, restaurantlara kısacası her yere satış sunmaktayız.